www.sudzibas.lv Tamro Diskriminācija

Tamro - Diskriminācija

Dzīvoju blakus uzņēmumam "Tamro", un par cik ļoti intensīvi meklēju darbu nosūtīju savu cv uz vakanci "komplektētāja". Zinu, ka spēju paveikt šo darbu, jo jau agrāk esmu šādā sfērā strādājusi un tieši ar medikamentiem. Jūs domājat man pazvanīja ne, jo man ir 56 gadi un mans vecums acīmredzot viņiem nav pa prātam. Viņi nav lasījuši kriminālkodeksu, kas par diskrimināciju draud pat ar cietumsodu. Nekad vairs nesūtīšu uz šo kompāniju un arī citiem neiesaku to darīt, jo sajūta ir vienkārši šausmīga, ka tevi dēļ taviem gadiem diskriminē. Ļoti sāpīgi. Ja vēl būtu kādas dižās algas, bet tās arī niecīgas. Es novēlu šai firmai izputēt!

A AiK 20.09.2021

Kāds te sakars ar diskrinināciju ?Privāts bizness ,ko gribu to ņemu darbā! Es ari neņemtu jūs darbā! Un pēc jūsu komentāra ari citus jūsu vecuma cilvekus vairs nē ,tikia pateicoties jums

MURAKAMI 20.09.2021

Tas pats. Jā es uz katru darba dēvēju, kurš neatbildējis uz CV un neaicinājis uz interviju, šeit stročētu sūdzību, portāls sprāgstu un man būtu asiņaini pirksti no stučēšanas pa klaviatūru. :D

K Kilimandžaro 21.09.2021

Par ko sūdzība? Kā Jūs zināt ka neazvanīja vecuma dēļ? Stipri iespējams ka labāki kandidāti būs pieteikušies. Sūdzība nevietā.

G Gulbenietis 21.09.2021

Iepriekš strādāju par aew restleri, džoberi, bet tamro pat uz manu cv neatbildēja. Ko tagad darīt? Būs jāraksta sūdzība, jo esmu augstas klases profesionālis :D

Good Intentions 21.09.2021

Kā jūs zināt, ka dēļ vecuma un nav lasījuši kriminālkodeksu? Jums piemīt ekstrasensiem pielīdzināmas prāta un intuīcijas spējas?