Zobārste Kooperatīva šķērsielā 11, Rēzekne - Attieksme

Pieteicos vizītē pie zobārstes Tamāras Vinogradovas Kooperatīva šķersielā 11. Norunātajā laikā ierados zobārstes prakses vietā. Nācās uzgaidīt veselu stundu kamēr zobus laboja iepriekšējam klientam. Pa to laiku pēc manis atnāca vēl divi klienti, kuriem laiks bija norādīts pēc manis. Kad beidzot pēc stundas ilgas gaidīšanas pienāca mana kārta, daktere pieņēma sievieti, kura ieradās pēdējā, varbūt pazīstamā, nezinu. Uz manu aizrādījumu, ka rindā esmu nākošais un gaidu jau ilgu laiku, es saņēmu atbildi, lai vēl pasēžu. Kad pateicu, ka man vairs nav laika gaidīt, atbilde sekoja pārsteidzoša - "nu tad ej uz mājām". Tā ka lemiet paši cik jums dārgs laiks un vai gribat saskarties ar tādu vienaldzīgu attieksmi.

K

veesaa007 22.01.2017

Tavs nikneims izsaka visu. Karma.

A ata_akita 06.04.2017

Jūs nezināt, kas par situāciju notika, dažreiz jebkurš var kavēties. Es dakteri pazistu, un viņa ir ļoti uzmanīgs un atbildīgs cilvēks.