Talsu sociālais dienests - Trūcīgo statuss

Šodien griezos Talsu sociālajā dienestā,lai kārtotu trūcīgās ģimenes statusu,bet izrādās ka viņu prāt man un bērnam tāds nepienākoties,jo redz es esot ņēmusi ātros kredītus un tie skaitoties ienākumi.Bet par to jau viņi laikam nepadomā ka šie kredīti man pašai ir arī jānosedz.Kur tad,lai es vientuļā māte,lai ņemu naudu zālēm,kad bērns ir saslimis un kad viņam ir nepieciešamas jaunas brillītes?Uz tādu jautājumu viņi rausta plecus.Tas viņus neinteresē.Man nav neviens no kā aizņemties.Un viņi arī man naudu neaizdos tādām vajadzībām.Kur tādā gadījumā vērsties cilvēkam šādā situācijā.Esmu vientuļā māte un strādāju algotu darbu uz pusslodzi kur samaksa pēc nodokļi nomaksas ir 89Ls mēnesī.Kur ir taisnība?