Tālis Veismanis - Tālis Veismanis

2012 gada 25 oktobrī ar 45 vidusskolas direktora Tāļa Veismaņa rīkojumu tiku atbrīvots no darba, vērsos tiesā, tiesa direktora rīkojumu atzina par prettiesisku un un darba attiecības pārtrauca ar ar šā gada 3 aprīli. Informēju direktoru un viņa vadīto skolu , ar ierakstītu vēstuli ,ka vēlos par šo periodu saņemt algu. Protams atbildi nesaņēmu. Nācās atkārtoti vērsties tiesā. Ja šādas nelikumības notiek valsts iestādē varu tikai iedomāties kas notiek privātā sektorā. Pievienoju prasību tiesai.

V

T tiritajs 21.07.2013

protams ka pirmie tiesas izdevumi tika segti par nodokļu maksātāju naudu, nu un tagad vel skolu direktoriem grib paaugstinat algas par 100 ls rodas ? par ko. sis direktors vel pamanijas avienot savu darbu ar darbu rigas dome ? vai parasts setnieks valsts iestade varetu apvienot savu darbu valsts iestade ar darbu rigas dome?