www.sudzibas.lv Talija Sia Tirāns un Mobings - vardarbība darbā

Talija Sia - Tirāns un Mobings - vardarbība darbā

Nesen sāku strādāt jaunā firmā Sia Talija smilšu ielā 6 Rīgā,ar manīm solīja noslēkt līgumu ar pirmo darbadienu pagāja nedēļa, bet līgumu nedabūju. Nedēļas laikā uzzināju, kad priekšņieks ir tirāns kuram patīk bļaut uz saviem darbiniekiem un apvainot visus ,es kolēģiem prasīju vai tas bieži notiek ?atbildēja, jā kad viņi esot pieraduši un ja iebilst tad atlaiž. Otrajā nedēlā man apnika viņu visatļautība, kad sāka bļaut uz kolēgi virsū kurš nav nepiekā vainīgs un es skalā balsī jautāju vai viņš ir stubs kad nemāk normāli sarunāties uz to atbildēja, kad es nesmu nekas un ko es jaucos par vidu. Ar to man pietika un teicu kad aizzeju, pieprasīju algu par nostrādātām dienām, bet tāpat neko nesaņēmu aizzejo prom viņš turpināja bļaut uz strādniekiem pat no ielas varēja sadzirdēt. Ja Jums ir svarīga Jūsu veselība neiesaku iet strādāt uz uzņēmumu Sia Talija.

J

N niro 10.02.2017

kas šis ir par kaktu kantori? pirmo reizi tādu firmu dzirdu

J JNS 10.02.2017

IMHo te būtu darbs VDI par neizmaksāto algu un VID par nesamaksātiem nodokļiem.

T teemo 13.02.2017

Līgumiņš, līgumiņš.