www.sudzibas.lv Talifa restorāns плохой сервис

TALIFA - плохой сервис

Ув.Рижане! Хотел бы поделится опытом о ГОВНО-РЕСТОРАНЕ "TALIFA" который находится по адресу Латвия, Rīga, LV - 1073, Dreiliņi, Skudru iela 13. Зашли тут с друзьями покушать - во первых ждали официанта 30 минут, далее то что заказали еще ЧАС, вместо обещанных 20 МИНУТ ! Официанты постоянно ошибались, приносили не то, забывали что-то. Отведали дерьмового шашлыка который трудно было разжевать и пообщались с работником данного заведения, который выдавил такую фразу : Вы бы со мной постояли тут за мангалом и покрутили со мной шашлыки, а потом возмущались что долго ждать!
Мараль истории такова - никогда не посещай это ГОВНО заведение под названием TALIFA!!!

D

B Brunetka 16.05.2011

Da, etot restoran dejstvitelno plohoj. Uzastnoe obsluzivanie i eda. Mesto toze durackoe, slozno doehatj.

I Ieva 16.05.2011

Tas ir talibu restorāns speciāli priekš urlām.

V Vasja 16.05.2011

Sdohni, Ieva un lai tAVI bērni arī nomirtu pēc iespējas ātrāk - nav ko idiotus vairot

M mamma 16.05.2011

Man meita šad un tad uz turieni aizbrauc paēst, slavē. Cik zinu tas ir azerbaidžāņu krogs.. kāds sakars te talibiem...

K kārklubrits 16.05.2011

Sen gan šajā krodziņā neesmu iegriezies, bet kad vēl dzīvoju LV, tas bija viens no maniem iecienītākajiem.Dažreiz jau gan nācās ilgāk pagaidīt pasūtījumu, īpaši piektdienu vakaros, bet ar ēdiena kvalitāti gan problēmu nav bijis.
Īpašnieks ir tāds pieklājīgs"ļico kavkazskoj nacionaļnosķi", viņam vēl senāku laiku atpakaļ bija neliels šašliku krodziņš Lubānas ielas garāžu teritorijā, kur arī ar draugiem bieži mēdzām iegriezties.Šašliks un viss pārējais bija gana gards.Tā kā sūdzībai diezko vis neticās.

V vārds 16.05.2011

Šašliks tur ir uz goda, lai gan kā kuru dienu. Jātrāpa, kad ir pats īpašnieks uz vietas, ja ne tad iestājas neliels bardaks.

L Lida 16.05.2011

Полностью Согласна с автором, мы туда больше не ходим после последнего посещения. Ждешь по часу, приносят совсем не то, не вкусно так еще и за дорого, какой ресторан вообще, я б назвала это забегаловкой местного пошиба с понтами до небес!

S spodris 16.05.2011

pie talibiem paika visa veca, visus klaiņojošos kaķus un suņus pārstrādā šašlikos, kupātos un soļankā - brīnums, ka galus neviens nav atdevis :))) D

K Kaulainā 16.05.2011

Ko gan no čurkām labu var gaidīt, Ievai izrādījās taisnība.

V Viesis5 13.03.2012

biju shodien pirmo reizi, un ziniet viss bija ideali... obligati brauksu vel!!!un ko jus te pa mulkibam rakstat kas atteicas uz cenam!! Salidzinot ar TETI bergos, piedodiet ir leeti!!!un galvenais pec garshas atskiribas nav!
!!!

A Aha87 19.05.2012

Zinu šo iestādi jau vairākus gadus, kādreiz tur tiešam bija gan garšīgi, gan laba apkalpošana. Sākās viss ar to, ka šašlikam gaļas vietā bija speķis un cīpslas, bet pēdējais piliens bija pagājušajās brīvdienās, kad pie galdiņa neviens nebija pienācis 40 minūšu laikā un neiedomājās pat atnest ēdienkarti, lai mēs vismaz varētu veikt pasūtījumu. Divas reizes gājām sūdzēties, ka mūs neviens neapkalpo. Kad beidzot bijām paēduši, mums atnesa rēķinu, kur par izbrīnu bija pierēķinājuši 2 alus klāt, pēc tam atvainojās, ka oficiants bija noguris. Tad arī vēl šonedēļ, apkalpoja galdiņu tas pats viesmīlis kas pagājušajā nedēļa es jau biju tur ar citu kompāniju un kā jūs domājat, kad visi bija paēduši man arī beidzot atnesa saldējumu, kuru biju pasūtījusi.
Ja gribi lēti paēst, tad rēķinies ar SŪDĪGU apkalpošanu. Tāpēc labāk iet citur un piemaksāt, lai jūties kā gaidīts, vai arī brauc uz dabu pats sev pagatavo šašliku un garstāvoklis nebūs sačakarēts, diena būs izdevusies :)

Q ququ 01.12.2013

Bijām šodien ar ģimeni aiz pārskatīšanās iegājuši. Tāds sūūds! Hinkaļi ko tur pasniedza bija tā sadirsti, ka garšoja sliktāk par Maksimas pelmeņiem. Zupa- vieni tauki. Sāku mā kā lielu dāvanu atnesa trīs glāzītes vīna- drausmas! Nevienam nerekomendēju.

Q ququ 01.12.2013

K kustomers 18.01.2014

Nokļuvu tur pēc draugu ieteikuma un nu jau esmu bijis tur reizes trīs. Un aizvedīšu arī savus draugus.

L lilly 19.01.2014

Biju pēc draugu ieteikuma, paliku ļoti apmierināta un braukšu noteikti vel! Apkalpošana, neskatoties uz to, ka nebija brīvu vietu gandrīz bija ātra un laipna, viesmīlis pa brīdinājis, ka cilvēku daudz un būs jāuzgaida ilgāku laiku! Bet atnesa visu pēc 20 min, un bija ļoti garšīgi! Tiem kam nepatīk, lai brauc uz iecienīto latviešu Lido zirņus ēst :)))

L LindaKristiana 08.09.2014

Man arī ir negatīva pieredze ar šo restorānu. Reiz tur biju iegriezusies ar savu ģimeni-mūs tur labi un ātri apkalpoja, šašliks un piedevas bija lieliski, man ļoti patikās. Pēc nedēļas man bija vārdadiena un es uzaicināju savus tuvākos draugus un ģimeni uz turieni, visiem slavēju, cik kolosāls restorāns u.t.t. Atbraucām, mašīnas nolikām restorāna stāvvietā, apsēdāmies pie galdiņa...gaidām viesmīli...15 minūtes. Pa šo laiku džipā piebrauc viens kungs, kuram oficiants klāt kā nagla. Sagaidījām oficiantu, izdarījām pasūtījumu...gaidījām aptuveni 45minūtes, labi, ka dzert kaut ko atnesa. Kungs džipā jau paēdis aizbrauca un viņa vietā jau cits kungs atbaucis...shēma tā pati. Sagaidījām mūsu pasūtījumu - ne pārāk labs šašliks(stiegrains un vēss), mērenas uzkodas... Man gribējās raudāt, noskaņojums sabojāts un svētki sabojāti. Pēc tās reizes ne es ne mani draugi un ģimene šim iestādījumam met apkārt līkumu. Tā arī nesapratu attieksmes trūkumu, vai mums mašīnas bija nepareizās, vai valoda, vai vienkārši mūļi neiepatikās. Nav svarīgi, zinu, ka es vairs tur savu naudu neatstāšu, jo vairāk tādēļ, ka ir citas iestādes, kur labi paēst.

V Viktori 20.11.2014

Ооооо!!!Я и не ожидала прочитать на этом сайте такое количество плохих отзывов о ресторане Талифа!!!Хочу присоединиться .Вообще-то мне хотелось написать отрицательный отзыв на сайт этого ресторана, но там не оказалось адреса электронной почты.Что ж...Напишу здесь.Может, менеджер этого ресторана иногда заглядывает на этот сайт, чтобы ознакомиться с мнением посетителей.Короче...В ноябрьские выходные посетила с другом эту, так сказать забегаловку.Мои приятели ее очень расхваливали на предмет суперического шашлыка. Даже восторгались!!!Мол, блистательно вкусный, да еще и в стоимость входит бокальчик красного вина...Полное разочарование...Вино не прилагалось.Ну да ладно...Заказали свиной шашлык и из баранины.Жуткая резина!!!И один, и другой.Нож брал куски с трудом, требовалась пила.Что же касается томатного сока...Это было просто пойло!!!Разбавленный водой, жидкий, еле сладковатый.Я такой в жизни не пробовала.Фуууу!!!Позорище!!!Занимаются разбавлением соков!!!Никогда сюда больше не придем.

E Edgars 01.04.2016

Vakar biju iebraucis un ieēdu pašu negarşīgāko šašliku, ar veca kuiļa piegaršu, ko jebkad esmu ēdis
Bet tie ceptie kartupeļi bija vēl trakāki. Vienīgais ko varēja apēst bij lavaš un kvass no pudeles.

cilveki esiet uzmanigi nemiet vera to ka drellinos pavarei baibai virs iekljuva cietuma kur arsti konstateja ka vinam ir slimiba HIV AIDS un iespejams ka pavare baiba ari ir slima ar AIDS HIV