Taisija Guljtjajeva vai Taisija Amosova un Artjoms Rjabcenko - Krāpšanās

Krāpniecības shēma manā gadījumā bija sekojoša: šī sieviete atsūtīja piedāvāju apmainīt Sony Playstation 4 (ko biju ievietojis facebook, portālā marketplace) pret mazlietotu iPhone x space grey ar manu piemaksu. Es tam piekritu, savukārt preces apmaiņai bija jānotiek caur omniva pakomātu, jo dzīvojam dažādās pilsētās. Gan no manas gan no Taisijas Guļtjajevas (facebook) puses bija nebija uzticamības tāpēc vienojāmies, ka pie pakomāta nobildēsim viens otra čeku un izsūtīsim tāpat viens otram. Un naudas summu par ko vienojāmies ir jāpārsūta uz viņas vīra - Artjoms Rjabcenko kontu .
Neliela piebilde: iPhone X ko piedāvāja Taisija Guljtjajeva bija jābūt oriģinālam, ar čeku, pilna komplektācija, space grey, stāvoklim kā jaunam telefonam par ko liecina sarakste facebook lapā. No manas puses jauns ps4 slim ar 500gb ar visu iepakojumu un vienu spēli komplektā.
Pa cik es pirmo reizi saskaros ar šāda veida sūtījumu apmaiņu, neuzticos attālinātiem pirkumiem no fiziskām personām tad sūtījuma izņemšanas laikā es palūdzu draudzeni filmēt uz mobilo tālruni lai pēc tām nav lieki jautājumi.
Un te sākas interesantākais: atpakojot sūtījumu un atverot oriģinālo iphone x kārbu pamanu ka tajā ir ķīnas kopija baltā krāsā... atrakstot Taisijai Guljtjajevai ar lūgumu dot paskaidrojumu, man atbildēja tādā kontekstā ka es to telefonu esmu samainījis... taču atceramies par video ko esam nofilmējuši!
Nu ko, tagad lieta ir nodota policijā, tiek uzsākts process, facebook portāls ir piepildīts ar sūdzībām par viņu, ceru, ka arī šeit kāds tomēr pamanīs un būs piesardzīgāks!
Kā vēlāk palika zināms šī kundze periodiski piedāvā šāda veida preces, taču dzīvē netiekas, piedāvā caur pakomātu.
Video varat noskatīties caur šo linku, ja kādam vēl ir šaubas: https://drive.google.com/open?id=1RpNWNRcMaStVCUp9vZLo3GEiVXNa6r6v

D

Andris Sa 05.01.2019

Дмитрий это твоя проблема что ты с ими согласился что то поменять, я постоянно что то на Marketplace продаю и всех кто меняется посылаю сразу и безоговорочно. Вообщем сам виноват :)

Andris Sa 05.01.2019

Я не понимаю от куда столько наивного народа в 2019 году? Понятно лет 10 назад можно было меняться, но сейчас да еще через омниву, каждый день народ кидают, столько отзывов, зачем спешить? Главное правило, деньги -> товар. Никак по другому. Не нравится, другой купит.

Andris Sa 05.01.2019

Особенно понравилось: "хотела ему X подарить, а у него уже есть". Как так? Он же муж. Она что не знает что у него есть уже такой телефон или в 12 классе сразу развелись?

D Dmitriy Sam 06.01.2019

Спасибо за комментарий, свою вину я не отрицаю, цель данной жалобы была предупредить других людей. Буду солидарен с вами и в предь не кому не доверять. И вам желаю не сталкиваться с бодобным случаем.

Andris Sa 06.01.2019

Спасибо!