www.sudzibas.lv Taipans Apsardze piekauj vīrieti!!!

Taipans - Apsardze piekauj vīrieti!!!

Es saktoties dažādus video internetā es uzgāju šādu ļoti šokējošu video kurā ir redzama ļoti neprofisionāla un pretlikumīga rīcība kuru izpilda apsardzes firma "Taipans"
Šajā video ir redzams kā divi cilvēki no šīs firmas piekauj sirmgalvi.

Video: http://www.youtube.com/watch?v=y6E4gq0IprU

R reno 01.12.2012

nevis piekauj, bet aiztur.Aiztur zagli.nekas nelikumigs tur nav redzams.nevajag maisīties pa kājām ar savu kameru un traucēt, kad cilvēki strādā.es būtu arī to filmētāju savācis lidz.

N nestlyp 09.01.2013

:) ja naks pretlikumigs cigans negribeja palabam braukt uz policiju un nacas izmantot speku aizturot tas nav pretlikumigi LOL nabaga 4igans :)

J juris7776 29.05.2013

Apsargiem nau ne jausmas, kas ir apsardzes darbības likums

budo 12.06.2014

SIA Taipans, tāds īsts teātris vien ir.Lielākā daļa darbinieku sporta zāli ir redzējuši tikai tad, kad ir vajadzība iegūt sertifikātu, tas ir, reizi piecos gados.Arī tad, kaut kā jau saiet. Ja apsargs nav fiziski spējīgs nosargāt šaujam ieroci, kas viņam darbā ir jānēsā līdzi, tad viņš pats ir bīstams, kā neaizslēgts seifs.

G Gunārs Želvis 08.12.2016

vini visi ir.mak pret sievieti pacelt roku un lidz bezsamanai sasit.kas par to visu atbildes ,neviens, jo visiem ir bails un .saku godigi jums visiem es pa vienam vaksu vinus nost ,lai zin ka ir pacelt rokas pret nevainigy cilveku.tie nav draudi tas bys stasts par ko jus driz dzirdesiet