www.sudzibas.lv Taimiņš SIA Krāpšanās ar algām,sanitāro normu neievērošana

Taimiņš SIA - Krāpšanās ar algām,sanitāro normu neievērošana

Uzmanību! Sia "Taimiņš" Reģ. Nr.41203010500 krāpjas ar darbinieku algām un neievēro sanitārās normas. Mērsraga struktūrvienības vadītājs Konstantins Konušķins. Sia "Taimiņš" ir divi ražošanas cehi. Viens ir kūpinātavas cehs Talsu nov. Laucienes pag. Otrs šprotu un siļķu ražošanas cehs Talsu nov. Mērsrags. Lielāku uzmanību šim uzņēmumam vajadzētu pievērst Vid un sanitārajam dienestam, jo rupji tiek pārkāptas sanitārās normas. Izvāļātās zivis pa netīro grīdu tiek paceltas un iepakotas. Arī tirdzniecības vietām kas izplata "jūra" produkciju vajadzētu pievērst lielāku uzmanību. Pircējiem labāk nevajadzētu izvēlēties Šp nekvalitatīva produkciju ja negrib saķert zarnu nūjiņas. Uzmanieties no šī krāpnieciskā uzņēmuma kas paverdzina cilvēkus un neizmaksā algu. Visu laiki liek darba sludinājumus ss.com. Esiet uzmanīgi!

Papildināts Dainis Melnis 09.10.2020

MMēs sūdzību esam atrisimājuši .Sazinājamies telefoniski.Novēlu veilsmīgu darbu nākotnē un vienmēr uzklaisīt savus darbiniekus.

G gadalaiks 28.09.2020

Protams, ja tā ir taisnība, tas ir ļoti slikti.

Taču cilvēki, kapēc jūs sūdzaties tikai tad, kad jūs atlaiž? Sanāk, kamēr maksāja algu, tikmēr bija ok vākt no zemes zivis un pildīt traukos.

Rūpes par līdzcilvēkiem parādījās tikai, kad pašam kkas nesagāja ar uzņēmumu. Tāda lielā mērā divkosība.
Skumji.