www.sudzibas.lv T Studio Intelligel quad VCA modulis

T Studio - Intelligel quad VCA modulis

Sākās viss ar to, ka T Studio savā instagram story publicēja, ka ir iespēja iegādāties intelligel moduļus ar 10% atlaidi. Pieteicos, ka vēlos iegādāties intelligel quad vca. Veikala pārstāvis ar mani ātri un laipni sazinājās. Teica, ka manis izvēlētais modulis šobrīd nav uz vietas, bet ir iespēja to pasūtīt ar iepriekš minēto atlaidi. Pārstāvis teica, ka pusotras nedēļas laikā prece būšot klāt. Es piekritu. Darbinieks sastādīja rēķinu. Nosūtīja man uz epastu. Rēķinu apmaksāju (29.05.2020.) . Pēc pusotras nedēļas nekādu ziņu par pasūtījumu nesaņēmu. 27.06.2020. Aizrakstīju epastu t studio ar jautājumu, par pasūtījuma gaitu. Kad sapratu, ka man uz epastu neviens neatbildēs. Jūlija sākumā zvanīju uz veikalu, lai noskaidrotu to pašu jautājumu, kuru sūtīju viņiem uz epastu. Darbinieks teica, ka noskaidros situāciju un atzvanīs. Gaidīju, bet nesagaidīju. Atkal zvanīju uz veikalu. Teica, ka ražotāja pusē esot problēmas ar atlikumiem. Jāgaida vēl menesis. Kad zvanīju pēc mēneša, tad teica, ka modulis ir ceļā, bet jāgaida vēl tomēr divas nedēļas. Arī pēc divām nedēļām moduļa nebija. Vēlak zvanīju atkal. Pēkšņi vekala pārstāvis maina taktiku un Saka, ka ir sazinājies ar intelligel un viņi esot teikuši, ka jaunu moduļu ražošanu intelligel uzsāks tika 2021. G. Tāpēc modulis nebūšot. Varot atgrizt naudu vai piedāvāt citu, līdzīgu moduli tikai no cita ražotāja ar tādu pašu atlaidi. Vaicāju ko viņi var piedāvāt. Varot piedāvāt erica synths quad vca. Itkā jau ar galvu tu saproti, ka pēc vairāk nekā trīs mēnešu gaidīšanas nekas labs tevi nesagaida arī ar šo pasūtījumu, bet nu Erica Synths - te pat Rīgā. Vajadzētu būt ātri. Solīja, ka noskaidros preces pieejamību un pārzvanīs, bet sanāca vēl citādāk. 9.09.2020 t studio man atsūta īsziņu. Jā, šī kompānija atzvana ar īsziņām:) ka nedēļas beigās iznākšot jaunais Erica Synths Black Quad Vca v2 un, iespējams, es varešot iegūt pirmo eksemplāru savā īpašumā. Rīt došot ziņu. Ziņu nedeva. 14.09.2020. Atkal pats prasu par moduli, bet šoreiz īsziņā, tā kā viņiem patīk:) man atbild,
quad vca v2: 299€. Ar atlaidi 269€
Cena ar pvn. Likās kaut kā padārgi priekš tāda tipa moduļa. It sevišķi, ja manis izvēlētais modulis ar atlaidi maksātu tikai 179€. Likās aizdomīgi tāpēc paprasīju specifikāciju, lai zinātu par ko tāda Cena. Kamēr viņi gādāja man specifikāciju. Atradu, ka gan https://www.juno.Co.Uk, gan https://www.midiamsterdam.Nl/ šis pats Erica Synths Black Quad Vca V2 modelis pre-order maksāja tikai 239€ bez atlaides. Tātad T studio vēl vēlējās nopelnīt ar uzcenojumu uz neapmierināta klienta rēķina nevis iziet uz kompromisu un piedāvāt citu preci ar atlaidi. To uzzinot, prasīju naudu atpakaļ. Un vēl pēc neilga laika un pārstāvju bikstīšanas es saņemu savu naudu atpakaļ kontā.