T-shirt store - Slikts serviss

Ļoti nepieklājīga pārdevēja t-shirt store veikalā t/c domina. Nostāvot rindā stundu, pārdevēja atbild, ka vairs nevar pieņemt pasūtījumu, jo viņai, lūk, neesot laika, lai pienākot pēc vairākām stundām. Saprotams, ka darba daudz, bet vai tas dod tiesības šādi izturēties pret pircējiem?

S

Komentāri (3)

Tiešām, tai pārdevējai nebija taisnība. Vajadzēja pieņemt pasūtījumu, uzreiz izmest viņu miskastē, lai būtu miers.
"Saprotams, ka darba daudz" - NEKAS tev nav saprotams! Saprāta orgāns pilnībā atrofējies. Kā lai cilvēks apstrādā pasūtījumus, kad nemitīgi nāk klāt jauni?!

A AnnaPanna 02.06.2018

Ko pārdevēja izdarīja? Kā viņa pret Tevi izturējās? Nepaņēma Tavu,princeses,pasūtījumu un pārejos neiemeta miskastē? Tā Tu labāk gribēji? Vai gribēji,lai pēdiņas pamasē un kapučīno uztaisa? Cilvēks godīgi pateica ,ka nepieņem jaunus pasūtījumus,viss.

retas_sudzibas 05.06.2018

Nu nu nu...šajā diskusijā iesaistās cilvēks, kurš šajā uzņēmumā ir strādājis.
Bieži vien tas, kā pārdevējs atbild klientam ir atkarīgs no tā, kāds tam klientam tajā brīdī bija noskaņojums. Neapmierinātam klientam jebkurš atbildēs klientam, tomēr jāatceras, ka problēmas ir nevis ar manu attieksmi, bet Tavu uztveri...
T-shirt store veikalā tiešām pasūtījumu apstrādes laiks var būt tik liels, ka klientu pasūtījumu pieņemšana uz kādu brīdi var tikt atlikta. Pavisam atteikt var tajā gadījumā, ja darbs laiks tuvojas beigām.
Es domāju, ka meitene vienkārši bija nogurusi no lielā pasūtījumu skaita, kas ir tikai cilvēcīgi un jūs droši vien nebojāt pirmā, kura tajā brīdi vēlējās palielināt pasūtījumu skaitu. Vienīgais ko šī meitene varēja piedāvāt bija kāda alternatīva - braukt uz citu T shirt store.
Es pati esmu saskārusies ar problēmu, kad tiešām neesmu varējusi pieņemt klientu, jo pasūtījumu ir pāri galvai un lielākoties klienti nav priecīgi, kad atsaku, tomēr pilnīgi loģiski ir argumentējams pasūtījumu izpildes process un laiks.
Kā saka, katrs mēs staigājam savos apavos un pildām savus darba pienākumus, nu kapēc ir kāds, kurš uzskata, ka ir tiesīgs kādu tiesāt, kad nemaz neapzinās visas šī darba detaļas un nianses.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes