t/c Zoom - Tualete

Iepērkoties t/c Zoom manam bērnam (3 gadiņi) vajadzēja uz tualeti. Tad nu to arī izmantojām. Tualete ir maksas (0.20 Ls). Tad nu tas bija šādi - nevienas kabīnes durvis ciet neslēdzās, podi netīri (sīkāk neiedziļināšos), tualetes papīra nav. Jautājums - pr ko man vēl būtu jāmaksā, ja neesmu pārliecināta, vai mans bērns nesaslims ar ko nelāgu, jo viņa augums ir neliels un līdz ar to ir tuvāks kontakts ar šādu netīrību. Tas bija tiešām pretīgi!!!

E

O o 11.05.2010

Ooo... maksas tualete lielveikalā man šodien bija pārsteigums. Par iekšas tīrību neko nevaru teikt, jo neizmantoju principa pēc. Diemžēl arī Rimi tamdēļ neiepirkos, jo nolēmu doties uz citu veikalu. Nav jau Ls 0.20 problēma, problēma ir attieksmē pret pircēju, kam jāmaksā par to, kas normālos veikalos ir bez maksas.

A apmeklētāja 25.09.2011

dīvainākais, manuprāt, ir tas, ka iepriekš minētajā t/c bija bezmaksas tualete un, cik man nācies apmeklēt, tā vienmēr bija kārtīga... tagad gan neesmu bijusi