T/C Jēkabpils - Gaļa

Tādu gaļu nopirku Jēkabpilī Rīgas ielā 120 nopirkta tika galvas pusītes no sākuma sadalīju gaļu lai varētu izvārīt tad kad tika izvārīta konstatēju ka smaka un griezu vienu gabalu jau pusu skatos līdzīgs strutām tek lauka nu kā var tirgoti tādu gaļu skaitas Latvija audzēta cugaļa uz veikali nenesu atpakaļ to smirdoņu izmetu lauka bet vajadzētu Pvd dienestu lai pārbauda ņiem gaļas produkciju ko viņi tirgo.

N Noboby 29.08.2020

Vismaz pagaršoji to? Varbūt tas bija izkusis siers? Neatkarīgi no tā vai tas bija siers vai nē, tas varētu palīdzēt ar vielmaiņu, jo tas ir ļoti svarīgi lai Tu spēj aiziet uz tualeti un atviegloties bez lielas piepūles

V vitols 29.08.2020

Pvd jāziņo nekavējoties, jo ātrāk paziņo, jo lielāka iespēja, ka pārkāpumu konstatēs.

N Nessie 29.08.2020

Sveiks, Artūr! Ļoti saprotama Tava reakcija. Nedaudz pārzinu šo jautājumu, tādēļ padalīšos ar info.
1) Tas, ko Tu redzi, ir abscess - norobežots dobums ar strutām. Iespējams, veidojies no cūkai veiktas injekcijas tās dzīves laikā.
2) PVD kautuvē pārbauda katru liemeni pēc atstrādāta protokola, tomēr, kā Tu saproti, visa cūka netiek graizīta, citādāk nebūs gaļas, ko tirgot. Līdz ar to, šādi veidojumi var tikt palaisti garām.
3) Tā noteikti nav ļaunprātīga rīcība, bet tīri nejaušība.
4) Ja veikala īpašnieks ir kārtīgs, tad parādot viņam šo foto (un varbūt arī pašu gaļu, ja nebūtu izmesta), viņam vajadzētu Tev vietā iedot nebojātu.
5) Noteikti būtu pareizi uzrakstīt PVD par šo starpgadījumu, lai varētu pārliecināties, ka konkrētajā cūku novietnē viss ir ok. Visticamāk, ka ir, bet drošības pēc. Kā sazināties ar PVD:

Šeit ir arī links uz rakstu, kur bijusi līdzīga situācija:

Ceru, ka būšu viesusi kādu skaidrību un prāta mieru :)

Vagons Komā 30.08.2020

Dzivienkus est nav pareizi, jo man liekas, ka esmu cilveks ,kurs ir viens pats sauvvala. Un visi citi ir skuti grillas.

Vagons Komā 30.08.2020

Ja nu gorillas vieta nomedi cilveku.