www.sudzibas.lv T/C Gaiļezers Necilvēcīga attieksme

T/C Gaiļezers - Necilvēcīga attieksme

08.12.2022 ap 14: 00 es ar 1.5mēnesi vecu zīdaini devāmies uz 2. Stāvu māmiņu/invalīdu tualeti. Nosūcu pienu un pēc tam sāku barot ar pudelīti bērnu tākā krūti viņš neņem un mums ir nepieciešamas zāles kuras jāmaisa kopā ar pienu. Baroju 20 minūtes pie manis ļoti laužas iekšā cilvēki, nodomāju vai tiešām neredz kad šī ir bērnu tualete un tas laiks var ievilkties. Tākā vēl pēc barošanas ir jāmaina arī autiņš. Pēc dažām minūtēm liekas iekšā atslēga un attaisās durvis es esmu šokā stāv apkopēja un Saka ne ne te ir arī zīdainis, es stāvu nesaprašanā, jo tā ir tualete un pie manis tā vienkārši var ienākt? Tās ir pārkāptas manas personīgās civiltiesībās tas ir tas pats kas likt kameru iekšā. Pēc vēl 5minutēm man attaisās atkal durvis vaļā un tur jau ir apsargs kurš dzen mani ārā un Saka kad nedrīksts šeit barot un es esmu par ilgu un vispār ir vēl viens zīdainis kas gaida autiņu nomainīt. Es šokā, kā tā vispār var iedomāties ienākt un skatīties ko cilvēks tur dara, un izdzīt mani ar zīdaini, jo redz nākamajam zīdainim ir prioritāte autiņš jāmaina. Beidzu barot mazo esmu uzvilkta no notiekošā, jo apsargs mani dzina laukā un teica lai es ātrāk baroju! Kā ieliet mutē zīdainim? Es vispār nesaprotu tiem cilvēkiem higiēnas normas eksistē? Viņi no kāda tirgus paņemti strādāt? Viņiem ir izglītība kkāda lai vispār saprastu ko viņi dara! Es izejot no tualetes apvaicājos vadības numuru lai es varētu uzzināt šo jautājumu vai tiešām darbiniekiem ir atļauts šādi rīkoties un vai tiešām es nedrīkstu barot bērnu, bērnu tualetē uz ko man apsargs teica kad neko nedošot, un tad es viņam saku tad jūs saprotat kad jūsu darbs nebija kompetenta un jūs zināt kad esat vainīgs viņš teica nē un neko nedos. Klāt pieslēdzās tā gaidošā zīdaiņa tētis kad tur nevarot barot, bet kur tad lai es pabaroju teica ārā to var darīt! Ārā? Noslaukt pienu no krūtīm un ziema ārā barot bērnu? Es sapratu kad laikam es runāju ne ar tiem cilvēkiem, jo likās kad izglītības nav ne vienam. Es atvainojos darbiniekiem un aizgāju prom. Un jutos tik zemiski mani izdzina no bērnu tualetes ar zīdaini, jo redz citam bija prioritāte. Vai tiešām ir jāņem darbā tādi cilvēki kuri pat neapzinās kas ir ētikas normas. Apsargs bija bez matiem.

G

S Spuris 08.12.2022

Atkal kārtējā pasales naba ar bērnu.Tev liekas ka barot bēŗnu tualetē ir higiēniski? Saprātīgs cilvēks pirms dodas laukā tad sagatavo bērnam ēšanu līdzi,nevis kā tu okupējusi publiskā vietā telpu,kura nav tavs privātīpašums uz neierobežotu laiku lietošanai ! Izglītības nav tev laikam pašai ,jo acīmredzot pati esi vēl bērns vai bērnprātiņā.Tik ilgu laiku aizņem telpu vel sprēgā uz citiem.Es domāju,ka tie cilveki kuri gaidīja bija pietiekoši pacietīgi.

D Dženeeta Mandeika 08.12.2022

Tad nu gan.

Pacco_al 08.12.2022

Neesmu mamma, bet liekas tomēr nehigiēniski barot bērnu tualetē, kura manuprāt viennozīmīgi nav tā tīrākā telpa. Un arī tas, ka citiem arī vajag šo telpu un nezinu vai ir pieklājīgi saukt par "prioritātes" saņēmēju cilvēku, kurš jau 20 minūtes ar savu bērnu ir gaidījis.

D Dženeeta Mandeika 08.12.2022

Tā nu ir.

I Inkar 08.12.2022

В т/ц есть специально отведённая комната для мам с малышами ,но не во всех!
Вы думаете мамы с грудными детьми по магазинам не ходят?Сама часто сталкиваюсь с такой проблемой,что негде ребёнка покормить,негде памперс поменять,даже спокойно посидеть негде!
Почему мамы должны кормить своих грудничков у всех на виду?Вы же не справляете свою нужду между витринами в магазине или посреди т/ц!
А как маме с малышом самой сходить в обычный туалет?Вы эти туалеты сидели?Туда с коляской вобще никак!

S Spuris 08.12.2022

Vēl viena tāda pati. Tirdzniecības centri nav bērndārzi vai bērnu barotavas.Ja arī vieta ir kur mainīt autiņbikses un pabarot tas nenozīmē ka telpa ir jāaizņem ilgstoši.Iedomājieties pati,ja tev b utu jāgaida minūtes 30 pie slēgtām durvīm.Gudri cilveki sagatavo jau ēst berniem līdzi.Ko jūs pasaules nabas vispār darītu ,ja tadas autiņbikses nebūtu un nāktos tīt parastā marlē un autiņos? Un tad kad nebūtu tādu telpu? Tādi laiki bija un kaut kā visi atrada iespējas izdarīt.Vēl gudrāk ka ar zīdaini pa tirdzniecības centriem gudri cilveki nevazājas apkārt.

I Inkar 08.12.2022

Es neesmu vēl viena tāda pati!Jāmaina sistēma valstī un tad būs kārtība!
Tevi arī sieviete dzemdēja vai nē?
Tevi takš nebaroja ar marinētiem gurķiem🤣

S Spuris 09.12.2022

Inkar noslauki putas no mutes un apciemo savu personālārstu Tvaiķenē. Sekla tev domāšana jokstiņ.Varētu jau atkārtot tev divpirkstu pierei,to ka gudri cilveki bērnu tualetē nebaros ar krūti taču sagatavos ēdamo līdznesanai un cilveki ,kuriem galva ir ne tikai ēdamā bāšanai iekšā ,aču prot domāt vienmēr atrisinās situāciju bez kādam bērnistabām un t.t. Var tev vēl atkārtot ,ka aizņemt ilgstoši sabiedrisku vietu kad citi gaida nav labs rādītājs. Pie tam normāli cilvēki ar zīdaiņiem nevazājas pa tirdzniecības centriem zinot jau ka vajadzēs barot ,mainīt autus un t.t. Diez vai tev pieleca ja jau ar pirmo reizi nesaprati mucā augušā persona.

G Gonzo23 08.12.2022

Paņemiet to veikalu pie dziesmas, nu nav viņiem tiesību atslēgt durvis tualetes kabīnītē un skatīties, ko jūs darāt. Varat vērsties pie veikala vadības, kā arī ar iesniegumu policijā.

S Spuris 08.12.2022

Tu nu gan mucā laikam audzis bezsmadzenēm. Un ja personai kura atrodas iekšā ilgu laiku ir palicis slikti un vajag ātros ( noģībusi piemēram) ,tad tavuprāt lai tik guļ kamēr pats ačuhāsies vai nomirs un kad saks smirdēt tad tikai tad slēgt vaļā ? Sabiedriskāstelpas nav paredzētas ilgstošai lietošanai un katramir savs laiks . Sāc domāt reiz ar galvu ja tur ir kaut kripata smadzeņu.

R RunčaĶepa 09.12.2022

Lūdzu, ievērojiet starpību starp "Mātes un bērna istabu" un "Invalīduzīdaiņu tualeti".

Pirmaja gadījumā tur droši var atrasties tik ilgi, cik vajag, vairāki cilvēki. Istabā tiek ierīkotas speciālas vietas zīdaiņu bārosanai, pārģērbšanai, kā arī labierīcības mammām.

Otrajā gadījumā tā ir vienkārši tualete mātei un un vieta, kur pārģerbt bērnu. Tur ir vieta tikai 1 pārim, tādēļ jārīkojas ne īpaši lēni.

T/c parasti atrodas otrais tips. Un tas patiešām nav vieta zīdaiņu bārošanai. Un ir cits jautājums, kāpēc nav tik daudz tieši "Mātes un bērna istabas". Kamēr nav - lūdzu, uzvedaties atbilstoši telpas mērķim.