T/c Apelsīns Ādažos - Swedbanka

Pat isti nezinu ar ko lai sak, tad nu kershos pie lietas!
Tie kuri zina T/c Apelsīns zina, ka ir ari punkts, kura var iemaksat un ari iznjemt naudu, tad nu taa
jutos diezgan neomuligi, kad piegaju pie Swedbankas iemaksas aparaata, un turpat blakus ir kase un cilveku rinda, un man jaiemaksa summa, ja vel gadas, ka naudu izsplauj aara, kkas aparatam nepatik, un skatas kadu summu tulit likshu...un ta nav pirma reize
Nesaprotu, vai tiesham nevar kaut vienu reizi domat logiski, kapec tads veikals kaa IKKI-Carnikava ir nodroshinajis lielisku iespeju netrauceti izdarit visu, kas nepiecieshams, un izradas ieprieksh SWEDBANKAS iemaksas aparats bija veikala Super Netto, kush ari nodroshinaja lielisku iespeju netrauceti izdarit visu nepiecieshamo!

un kam, lai raxta, cik ilgi nnirgasies par mums?

X