www.sudzibas.lv Synottip.lv Slikts serviss, krāpšana

Synottip.lv - Slikts serviss, krāpšana

Synottip - pavisam noteikti sliktākais totalizatora serviss Latvijā.
Izmantojot šo saiti, saskarsies ar vissliktāko pieredzi visdažādākajās lietās.
1. Likmju nepieņemšana - lielākas likmes var netikt akceptētas, tās tiek izskatītas manuāli un tad tev speciāli ir jāgaida līdz pat 15 min lai redzētu vai likme ir akceptēta vai nav. Nevienā citā saitā tādu problēmu nav. Priecīgs ieeju profilā, lai apskatītos savu laimestu - bet izrādās, ka likme tomēr nav pieņemta. Ar tādu sviestu pirmoreiz saskāros.
2. Gribi zemākos koeficientus Latvijā? Nāc pie Synottip! Zemākus koeficientus kā šeit ir grūti atrast. Daudz par daudz procentus ņem sev - slaucēju kantoris.
3. Tad nu šodien bija pēdējais piliens - atteicās man izmaksāt bezriska likmju bonusu par apgrozījumu, kuru veicu iepriekšējā dienā, izpildot visus akcijas noteikumus. Viņiem redz esot tādas tiesības neizmaksāt laimestus vai bonusus, ja ir radušās aizdomas par kautkādām shēmām... Veicu likmi uz futbolu uz 1. Komandas uzvaru un neizšķirtu, kas ir tas pats, ja liktu uz doublechance jeb 1x, un pie tam zaudēju abas likmes, bet nē - viņiem vēl nepietiek. Bonusa bezriska likmes arī nedošot.
Turieties pa gabalu no šī kantora un labāk izvēlaties jebkuru citu online totalizatoru. Paldies par uzmanību.

13.12.2019

Cūkurgailis 13.12.2019

tfu! izrādas, šie "elles kantori" krāpj cilvēkus ne tikai klātienē, bet arī neklātienē!