www.sudzibas.lv Synottip.lv Slikts serviss

Synottip.lv - Slikts serviss

Apkalpojošā personāla attieksme zem katras kritikas. Zane, Liene vai vienalga, kas atbild, kad uzdot konkrētus jautājumus par viņu neizdarībām, izmūk no čata, vai vienkārši neko neatbild.

Bonusus kā citos totalizatoros var negaidīt. Zaudēju 3 mēn laikā ap 500e, izmaksāju 0. Pajautāju par bonusu, vnm atbilde noskaidrojot manu niku bija, ka bonuss nav piešķirts. Bet pirms izvērtēšanas vnm pajautā niku. Tas nozīmē, ka es tieku diskriminēta. Jo redz, pirms bonusa izskatīšanas niku pajautā, tas nozīmē, ka pāris kadriem bonusi tiek. Nez esmu naiva, bet par bilanci 500: 0 jau 5īti gan jau esmu nopelnījusi. Optibet ar šādu lietu nav problēmas, bonusi vnm tiek.

02.02.2022

P

Joe Rogans👽 02.02.2022

Musarmafijas IT-ešņiki tevi apzog, visas spēles ir nokruķītas, lai tu zaudētu. Šodien legacy of dead dabuju 5 reizes grāmatas un visās bija laimesti no 0.80€-2.5€, tā ir ņirgāšanās

K kumins123 10.02.2022

Tās ir vienkārši drausmas,vari maksāt cik gribi iekšā bonusā vairāk par 10 eiro nesagaidīsi,vienalga cik liela likme,nav vērts tērēt savu naudu un laiku.neiesaku nevienam synottip.