www.sudzibas.lv Synottip.lv Neadekvāts personāls

AtrisinātaSynottip - Neadekvāts personāls

Vēlos izteikt sūdzību par šīs organizācijas nekompetento vadību un to, ka visas likmes ir safabricētas, un lielākā daļa tiek liktas ar pašu komandas spēlētāju roku. Tātad ja spēlē volejbolu tad komandas sastāvi paši vienojas par to kas uzvarēs un liek uz sevi likmes, ceru ka šī info aizies līdz azartspēļu inspekcijai! Kā arī vēlētos pateikt paldies par šo sniegto info! Ar papildus sūdzībām var vērsties uz e-adresi.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 30.06.2016

Uzņēmuma Synottip pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

P

M Mikle111 01.02.2017

Nekada gadijuma ne sepejuet synottip totalizatora. Sliktākais , ko esmu redzejis. Veicot live likmes ir jagaida kamer vini pienems lemumu akceptet to vai ne. Veicu live likmi uz euroleague basjetbola speli ! Nauda tika nonemta no konta. Pec speles speles beigam ( aptuveni pec 10 min ) iegaju profilaa un izbrinijos ka nauda tika vienkarsi atgriezta bez uzvaretas summas. Emaila atbildedja , ka vini jebkuru likmi var atcelt . Un mana likme 80 eur apmera uz vienu no lielakajam sporta sacensibam pasaule ir parak liela. Sanak ka veicot live likmes godigajam cilvekam nav iespeju uzvaret , jo viniem ir laiks lai atcelt vai pienemt likmi mainoties speles gaitai. Kauns.