Svetlana Korsaka - Krāpšana

Vēlos informēt par sievieti vārdā Svetlana Korsaka, sauc sevi arī par Svetlanu Mironovu (Светлана Васильевна Миронова), Kura soc. Tīklos (konkrētajā gadījumā - facebook) apkrāpj, piedāvājot apģērbu ar piegādi caur pakomātiem. Liela daļa pieradusi iepirkties internetā, izmantojot omniva pakalpojumus. Šī sieviete to izmanto - izvieto apģērbu sludinājumus, saka, ka ir no ventspils, piedāvā piegādi caur omniva, sagaida naudas pārskaitījumu uz savu swedbank kontu (uz svetlanas korsakas vārda) un tad nozūd. Manā gadījumā vēl kādu laiku atbildēja uz ziņām, stāstīja, ka problēmas ar pasta indeksu, ka paciņa pazudusi, solīja visu atrisināt - gribējās ticēt, ka cilvēks neies par summu zem 20 eur šitā ņemties un tādas pasakas domāt. Bet nu jā, tagad visbeidzot ir nobloķējusi un noziedējusi.

S Santa Beinaroviča 06.04.2018

Arī es iekritu viñas lamatàs, tikai šoreiz itkà no igaunijas sūtīja

I Inese Mūrniece 09.04.2018

Kā Jums beidzās viss ar šo personu, tā arī preci nesaņēmāt.
man ar solīja ka izsūtījusi preci 06.04.2018. bet neesmu vēl saņēmusi.

A AlKo 09.04.2018

Diemžēl jāsaka - neceriet, neko neizsūtīs, sola tikai. Šodien sāka man rakstīt, ka nav atbildējusi un atskaitījusi naudu, jo ar bērnu slimnīcā. Tīrākā krāpniece.

A A* 10.04.2018

Caur kuru profilu viņa tagad sēž? Es arī iekritu lamatās :D Gribu viņai uzrakstīt, aizbloķēja mani visur

A AlKo 10.04.2018

Šis: https://www.facebook.com/kristina.ivanova3434

Bomboklak 10.04.2018

Taču iesniedziet iesniegumu VID un PTAC.
Problēma būs atrisināta.

A A* 10.04.2018

Es iesniedzu jau visur kur var :D bet gribas sameklēt un pašai uzrakstīt

A AlKo 10.04.2018

Šodien gatavoju iesniegumus.

I Inese Mūrniece 10.04.2018

VID un PTAC iesniedzāt elektroniski iesniegumu?

Es šodien uzrakstīju PTACam un Policijai

I Inese Mūrniece 10.04.2018

Es vakardien uzrakstìji Policijai!
Kā ir reali dabùt naudu atpakaļ

L Lelde Plāce 11.04.2018

Es še laikam rīt uz policiju iešu :)

I Inese Mūrniece 11.04.2018

Arī Jūs piekràpa!
Viņa laikam turpina mierìgi darboties!

S shaggy 14.04.2018

Turpina ja,joprojām

S shaggy 14.04.2018

Joprojām pārdod drēbes, apavus pa neticami zemam cenām, man bija sarakste, labi, ka nenoticeju viņas krāpniecības shēmai, prieks, ka kāds info ielicis te, ceru, ka ne uzķersies vairs neviens! N

Andris Sa 14.04.2018

сейчас сидит на фб с именем Светлана Ходченко