Svētku fabrika - Slikts serviss

Nekad nesaistieties ar floristi Elīna Vilaua. Tā kā dzīvoju Īrijā, uzticējos kāzu organizētājai sameklēt floristi, kura varētu iekārtot kāzu svinību telpu , to noformējot ar pļavu ziediem. Piedāvāta tika minētā floriste.Atsūtītajā tāmē bija paredzēti uz galdiem puķu zirnīši , tā vietā kāzu dienā ieraudzījām tumšās, tukšās alus pudelēs(0.30 tāmē uzrādītā summa par tukšu alus pudeli) ieliktu vienu lauvmutīti, vienu smilgu, kura novietota uz koka ripas (1.50 koka ripas īre), klāt pielikta stikla trauciņā svecīte. Par šādu kompozīciju , kuras bija vairākās vietās paprasīja 10 eiro.Izmaiņas netika saskaņotas ar mani. Darbs tika paveikts nekvalitatīvi. Visas ap roku liekamās sprādzes saplīsa jau līdz ceremonijas sākšanās. Kad situāciju mēģināju izrunāt , tika sūtītas citas tāmes un viss pārveidots. Atbilde sekoja, ka lai skatos internetā, jo tā viss maksā. Un puķu zirņiem izrādās 2. augustā nebija sezona.Minēju kāzu rīkotājai, ka tad jau iznāk visu lētāk nopirkt jaunu , nevis īrēt , piemēram , plikas lampas ( 50 eiro d/n) Atbilde sekoja, jā ,tā sanāk. Mēģinājām situāciju izrunāt, bet uz e pastiem neatbild, ne kāzu rīkotāja, ne floriste Elīna Vilaua.Un kādēļ gan būtu jāatbild, ja naudiņa 500 ir saņemta. Vēlos pabrīdināt pārējos, iekams kaut ko meklējiet svētkiem - slēdziet līgumus par konkrētiem darbiem, prasiet rēķinus, prasiet čekus, lai neesiet muļķa lomā , kā tas notika ar mani. Baiba

B