www.sudzibas.lv Sveiks Švejk! Ļoti nelaipna apkalpošana

Sveiks Švejk! - Ļoti nelaipna apkalpošana

Iegājām ar draudzenēm restorānā, gribējām vispirms apskatīties ēdienkarti, uz ko saņēmām nelaipnu pavēli, lai taču apsēžamies. Nezinu tiešām, kāpēc uzreiz neaizgājām prom, bet vēlāk, kad jau malkojām dzērienus, kāda cita oficiante, kura turklāt bija manāmi iereibusi gribēja nez kādēļ mūs pārsēdināt pie cita galdiņa... Kad līdz restorāna slēgšanai bija palikušas 10 minūtes, par to tikām brīdinātas no pirmās, nelaipnās darbinieces; savukārt otra (iereibusī) tai pat laikā mudināja palikt un teica, ka viņa mūs apkalpošot. Devāmies projām, lai gan citi apmeklētāji palika un kā izskatījās, viņus neviens nesteidzināja, ka jādodas prom, jo restorāna darba laiks beidzas. Ļoti nepatīkami, šī bija pirmā un pēdējā reize, kad tur iegriezos.

P