www.sudzibas.lv sveces Kaspars Vanags

sveces - Kaspars Vanags

Nav te atbilstošas sadaļas, bet firmā strādājošais Kaspars Vanags uzticību neiedveš, meli katru dienu;

Kaspars Vanags...it kā jauks cilvēks...it kā mīļš un šarmants...it kā pati labvēlība, ašs maigumiņš, pati nevainība...a kāds kretīns izrādās.
Tagad sāksim pa tēmu: nepilnu mēnesi atpakaļ, Vanaga kungs, sameklēja meistaru, kurš izļīdzinās sķībās sienas Tēriņu ielā 56-5. Tak laikam atrada lohu, kurš to arī darīs, izskatās, ka ir arī atradis. Viss bija labi līdz tam brīdim, kad vajadzēja maksāt par tekošo darbu. Ai, kādas mums sākās problēmas...tad Kaspars darbiņu beidza par vēlu, tad nevarēja piebraukt, jo darba izpildītājs jau guļ, tad tūlīt vakarā mans čoms ievedīs naudu, tad 12.11.2010. 13:54:28 atnāca sms ar tekstu:"'Visu atdošu, tagad esmu pie paziņām! Man vakar uzbruka! Ir smadzeņu satricinājums laikam! Vakarā tev piezvanīšu.'' 13.11.2010 12:15:36 Vakarā mans čoms tev naudu aizvedīs. 14.11.2010 Kaspars pasaka, ka ja jums būtu, bankas konts, tad sen jau būtu dabūjuši naudu, tad, kad viņam iedod kontu uz kuru pārskaitīt naudu un paprasa, lai pārsūta maksājuma uzdevumu uz e-pastu, atbilde 14.11.2010 20:52:43 skaidrs! naudu, tev došu personīgi! Tos slimos suņa murgus neklausīšos. Tad 14.11.2010 22:23:05 atnāk sms...karoče, man mutere, iedeva 250 ls! Rīt tos tu dabūsi! Ja pabeigsi līdz otrdienai, dabūsi vēl 100 ls! Gribu, lai esi apmierināts! Un es ar! 15.11.2010 Sazvanijās un pateica, ka vakarā atdos. Vakarā, kad vajadzēja atdot, Kaspars pateica, ka paliekot pie mammas, kad pateicām, ka varam piebraukt jebkurā vietā Rīgā pakaļ naudai, Kaspara atbilde bija...Šodien ne! Vēls jau! Uz sms, ka varam piebraukt jebkurā vietā, jebkurā laikā, Kaspara atbilde 15.11.2010 22:23:52 Es teicu nē! Uz nākamo sms, ka mums jāmaksā par dzīvokli un varam piebraukt tiešām jebkurā vietā atbilde, 15.11.2010 22:27:53 Uz priekšu! Kad cilvēks saka, ka tiešām vajag to naudu, atbilde 15.11.2010 22:32:31 Tu man te nedraudi! šovakar vai rīt no ŗita neko nemainīs!
Un tagad man ir jautājums, ko ar tādiem kretīniem

Z zinis 16.11.2010

nja, normaals uzmeteejs.