www.sudzibas.lv Svaiga gaļa Gaļas veikalas Krāpšana, slikta attieksme pret darbiniekiem

Svaiga gaļa Gaļas veikalas - Krāpšana, slikta attieksme pret darbiniekiem

Aicina darbā remontstrādnieku, kurš māk kaut ko no santehnikas, elektrības, celtniecības, bet alga mēnesī 500€ un darba laiks ir no 08:00-17:00 bez pusdienu pārtraukuma.
Darba ņēmējs ir Jūris.
Es strādāju veikalā par remontstrādnieku 2 dienas. Pirmajā dienā vajadzēja noņemt veco dzels izlietni un noņemt vecās flīzes.
Darba devējs iedeva man vecu sliktu āmuru un kalti kuras gals jau bija apaļš un teica lai situ flīzes nost.
Es protams tās flīzes nositu, tad vajadzēja siena izgriest bedres lai tur ieliktu vara trubas. Kad biju izdarījis visu savu darbu man vēl bija jāgaida cilvēks kurš atbrauks un saliks trubas.
Atbrauca cilvēks un visu viņa darba laiku es gaidīju kad viņš pabeiks savu darbu vesalas 3 stundas un 30 min. Kad cilvēks bija beidzis savu darbu man vajadzēja ar flīžu līmi aizmest bedres kurās bija trubas lai nākamajā dienā varētu likt flīzes. Otrajā dienā es atbraucu un uzreiz Juris sāka bļaut virsū kāpēc es visu daru tik lēnu es viņam paskaidroju ka santehniķi ilgi gaidīju, flīžu vēl nau instrumentu.
Pēc 2h atveda man tika 20 flīzes un viss.
Īsi sakot izmanto darba spēku, neved normālus instrumentu un materiālus, ja kaut ko vest taisās tad ilgi jāgaida un atved tikai vienu lietu.
Instrumenti veci ar tādiem strādāt nau iespējams. Īsi sakot varat pat neiet uz šo vīrmu priekšnieks ir krāpējs. Beigās Juris meklē tikai iemeslu nemaksāt.
Nejiet uz to firmu nožēlosiet.
Jūra nr 29977824

Komentāri (6)

N Noboby 24.04.2020

Pat likumā ir norādīts ka ir 8h darba dienai vajag būt 1h pārtraukums un ja Tev bija līgums tad varēji iet un apčakarēt viņus vēl ar valsts darba inspekciju

E Edgars Radzivilovičš 24.04.2020

Tur jau tas prikols ka darba devējs kategoriski negribēja slekt darba ligumu

M Mego izmeklētājs 24.04.2020

Tad jau uzreiz attā nevis divas dienas pa free pastrādāt

E Edgars Radzivilovičš 24.04.2020

Darba devējs pateica pa strādāsi paskatīsies vai patiks. Pastrādāja 2 dienas nepatika pateica ka ies prom un lai samaksa par 2 dienām.
Pateica ka nemaksās...

M mancave 24.04.2020

Как называется фирма и полное имя начальника. Чтобы никто непопадался на эту удочку.
Но сейчас многие начальники нехотят платить за качественно выполненную работу. И вцелом хотят чтобы один работник умел все.

E Edgars Radzivilovičš 24.04.2020

Firmas nosaukums (Svaiga Gaļa)
Juris

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes