www.sudzibas.lv Šuvēja Sarmīte Vanaga Krāpšana, slikts serviss

Šuvēja Sarmīte Vanaga - Krāpšana, slikts serviss

Labdien,
augusta beigās ieliku sludinājumu, ka meklēju šuvējas, lai izveidotu darba komandu apğērba šūšanai. Caur sievieti jeļenu, pieteicās arī kāda sarmīte vanaga no ērgļiem. Esot ļoti laba šuvēja. Paskatoties uz kundze, nekas par to neliecināja. Bet nolēmu iespēju dot. Kundze teica, ka ļoti gribot šūt mājās. Šujmašīnas tai esot, un ja vajagot kādas īpašas mašīnas, tad tās ir pieejamas Siguldā, kur kundze piehaltūrējot.
Sākumā iedevu vienu piegrieztu blūzi un džemperi ar kapuci. Aptuveni 10 dienu laikā tie tika sašūti un atvesti. Kvalitāte apmierināja. Nu jau iedevu vairāk darbu. Gan tās pašas blūzes, gan krekla blūzes. Sākās atrunas. Jābrauc uz siguldu strādāt, tad meitai jāpalīdz, tad tas tad šis. Pēc laika paziņoja, ka drīz būšot sašuvusi, lai sūtu vēl kaut ko. Aizsūtīju. Sašūšot visu, tad atvedīšot, vai izsūtīšot, lai ekonomiskāk. Jautāju: vai vēl ko šis? Jā šis, lai tikai sūtu. Pēc laika paziņo, ka grib izsūtīt vai atvest, bet nauda neesot. Es izsūtu uz bankas kontu naudu. Arī tās 2 reizes, kad kundze atbrauca ar autobusu, es apmaksāju skaidrā naudā. Aizskaitu kundzei 50€ avansā, cerībā, ka tā būs motivācija. Kundze paziņo, ka nu jau tūlīt viss būs gatavs, varu sūtīt atkal, un pirmdien jau iešot uz pakomātu lai nosūtītu man sašūto. Es izsūtu nākamo sūtījumu. Nu pie kundzei ir ap 25 iztrādājumi, gan no dźinsa, zīda, poplīna, šifona, kostīmaudumiem, trikotāžas utt. Ir 16. Decembris 2021. Gads un kopš tā 6. Septembra neesmu saņēmusi nevienu uzstrādājumu. Plus vēl regulāri sūtīJusi naudu. Tad nav mūza atnākusi, tad Siguldā jāšuj, tad meitām jāšuj utt.
Lūdzu, esiet uzmanīgi ja uzticēsiet kaut ko šai sievietei šūt. Ne tikai gaidīsiet 3 mēnešus, un vairākas dienas, bet nevarēsiet ne izstrādājumus atgūt, ne naudu, neko..
Esmu apsolīJusi vērsties policijā.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes