www.sudzibas.lv Šuvēja, darbaudzinātāja Dita Danele Jaunatni apmāca apšaubāmas reputācijas cilvēks

Šuvēja, darbaudzinātāja Dita Danele - Jaunatni apmāca apšaubāmas reputācijas cilvēks

Jelgavas Amatu skolā strādā kāda skolotāja Dita Danele. Nē, nu faktiski, kas gan tā par skolotāju – parasta šuvēja, kas neko citu dzīvē nav spējusi iemācīties. Bet dievs ar viņas spējām! Tomēr … nesen viņa savā draugiem.lv un facebook profilā vēl bija izvietojusi savas bildes, dažās no tām eksponējot savus pupus. Būtu vēl tur ko rādīt, bet tādi apvītuši maisiņi vien tur karājās. Ir jau saprotams, ka prastiem cilvēkiem prastas manieres. Bet vai tādas apšaubāmas reputācijas cilvēks var strādāt ar jauniešiem? Vai tādai sievietei nav neērti, ka tās pašas bildes aplūko viņas audzēkņi? Jeb tā vēlme piesaistīt vīriešus ir tik liela, ka nospļauties par reputāciju? Tikai jājautā, kādus gan vīriešus ar tādām bildēm un reputāciju var piesaistīt? Tādas pašas padibenes. Šobrīd bildes šī šuvēja ir izņēmusi, laikam kāds pabrīdinājis, bet tāpēc jau tikums nemainās… padomājiet, pirms nododiet savus bērnus tādas pavieglas uzvedības sievietes rīcībā.

D

Komentāri (5)

Kolta 28.04.2018

Ari šuvēja vai skolotāja ir tāds pats cilvēks kā visi. Un viņai visa dzīve nebūtu jāpakārto tikai skolai un par to, ko doma citi. Ja viņa lepojas ar savu ķermeni, kāpēc tad nelikt bildes.
Ir tāds teiciens, ja nepatīk , tad neskaties, jo noteikti ir cilvēki, kam patīk.

A AnvoyT 28.04.2018

Ja tā ir profesionālā skola, tad pedagogiem nav nepieciešama pedagoģiskā izglītība, ja viņi pasniedz vienu konkrētu priekšmetu un vērtē audzēkņus konkrētā mācību priekšmeta ietvaros. Ja tā ir šūšana, tad to pasniedz praktizējošs šuvējs savas kompetences ietvaros.
Kas attiecas uz pedagoģisko ētiku, tad ir noteikumi, kas jāievēro ikvienam praktizējošam pedagogam. Vai privāto sociālo tīklu ievietotā informācija ir atbilstoša ētikas principiem, to vērtē izglītības iestādes vadība un arī to vai tas jebkādi ietekmē mācību procesu. Ja šī informācija ir izņemta no sociālo tīklu vietnes, tātad pedagogs ir ņēmis vērā aizrādījumu, ja tāds izskanējis no vadības puses.
Diemžēl, ir ļoti daudz pedagogu, kas neizprot un savā darbā neievēro ētikas normas, taču to jāvērtē izglītības iestādes vadībai un jāanalizē, cik ļoti pedagoga rīcība ārpusdarba aktivitātēs, uzskatos vai dzīves redzējumā ietekmē tiešo mācību procesu un audzēkņu izpratni un mācību satura uztveri.

L Lolovs 28.04.2018

vnvbnvbnvb

G gorkijs 01.05.2018

Šo it kā sūdzību ir uzrakstījusi ilgstoša bezdarbniece Līga Landsberga no Dzirciema ielas Rīgā. Viņai tā ir savdabīga izklaide - apmelnot pilnīgi nepazīstamus cilvēkus.

L Liesma 02.02.2020

Pie Ditas mācījos Burdas skolā pirms apmēram 8 gadiem, kā pieaudzis cilvēks. Viņas spējas iemācīt, paskaidrot, panākt rezultātu viegli un nemanāmi, bez stresa un trauksmes bija vienkārši fantastiskas! Es nezinu, kas viņi par izglītību, bet pedagoģiskās prasmes ir izcilas. Ja es turpinātu apgūt šūšanas mākslu, noteikti meklētu tieši viņu, varbūt tas vēl notiks. P.S. Pilnīgi neinteresē viņas bildes vienalga kur, galvenais, ka pieprot savu arodu un ir talants iemācīt.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes