www.sudzibas.lv SUV9 Slimibas Lapa

SUV9 - Slimibas Lapa

Sveiki,stradaju firma aptuveni gadu,nu bet ir tada lieta ka slimibas lapu neapmaksa vispar...Un nodoklus ari...Vispar murgs...Stradaju Laima un cik esmu dzirdejis,tad Laima maksa par apsardzi lielas summas,bet mes sanemam latu...Nu sutku nostrada un viss...Mes jau paris menesus prasam lai atved mikreni ko est sildit,jo par savu mazo algu paest uzsildit pat nevar...Un darba nav aptiecinas...Jau 2 menesus dicam par to bet neka...Ko darit??? Iet rakstit sudzibas uz darba inspekciju???Nez vai tas bus risinajums jo tapat jau nauda pietiks lai atpirktos...Prieksnieki brauka ar Lexsusiem un mociem,bet daziem nav naudas lai gimeni pabarotu...Ko darit??? Nu negribas zaudet darbu,bet jau sitais bezprigels ir apnicis...

R resnais 18.01.2013

Nav jau nemaz tā kā šie no tās darba inspekcijas atpirksies tik vienkārši. Atrod netā VDI adresi, aizej aprunājies, ja esi pārāk liels čikens, uzzvani uz anonīmo tālruni un tici man tos tavus bosus ar leksusiem tā paņems priekšā, ka pusgadu pakaļa sāpēs.

A Arsenich 24.01.2013

Piekritu, nupaldies, bet es paldies dievam sodien tiku prom, samaksaja man baigo cunguru ka maka nelida :D Tagad beidzot viss ok :) Aizgaju tagad uz Tm security un tur viss pec likumiem, godiga un ari attieksme ir ok :)

G gomuncul 03.05.2016

Meneša alga uz rokam videji 260 eiro menesi, no tiem 140 uz konta, pareja nauda konverta. Nauda par ikgadejo atvalinajumu 100 eiro konverta par pagajušo gadu, ja par atvalinajumu naudu neprasit, tad vispar neizmaksa. Pedeja laika algas izmaksu kave uz 5 lidz 10 dienam.

STUKACHS 28.05.2016

Man arī savā laikā nācās pastrādāt šajā šaragā. Kad stājos darbā Rosļikovs klārēja ka viss oficiāli un godīgi, tikai saņemot pirmo algu sapratu ka viss tas ir fufelis - daļa uz kontu pārējais konvertā. Tukšos konvertus vēl piedevām objekta vecākais savāca pie sevis, tipa vajagot atskaitīties ka naudu atdevis saņēmējam (Dievspasarg' lai kāds vēl uz VIDu neaistiepj...). Tiem kuriem bija sertifikāts saņēma 1,57 Eur/h. Kuriem sertifikāts nebija 1,42 Eur/h un lika mazsvarīgākos objekta posteņos. Vienā otrā objektā pat noformēja kā statistikas darbiniekus. Objektā darbinieki mainījās uz nebēdu, viena daļa bija slaisti, bet lielākā daļa bija tie kuri bija vīlušies darbavietas izvēlē. Mjā,...skatos pa šo laiku nekas nav mainījies. Stājoties darbā cītīgi lasiet līgumus un neesiet lētticīgi !!!