www.sudzibas.lv Suudzos! Bernudarza vaditaja!

Suudzos! - Bernudarza vaditaja!

Sizets sovakara ,,Tautas balsii,,!Bernudarza vaditaja - runaja tikai krieviski (subtitri latviski)!
Vai tas ir normaali?Diemzeel taa ir ikdiena!
Dziivojam Latvijaa!Lai gan taa vairs neskiet!Kur skataas valsts valodas kontrolieri?Aaraa taadus-un dot darbavietas latviesiem!!!!

K kriska 19.04.2012

ŠAUSMAS!

V viena mamma 19.04.2012

Kāda starpība kādā valodā cilvēks runā? Mēs ejam šajā bērnudārzā LATVIEŠU grupā, bet mums nav nekādu problēmu, ka vadītāja runā krievu valodā. Ja visos bērnudārzos būtu tik labas un gādīgas vadītājas, mūsu bērniem bērnudārzos apstākļi būtu daudz labāki. Jau noriebies tas murgs ar valodām. Esmu latviete, bet protu abas šīs valodas un man nav it nekādu problēmu. Un ne jau jums spriest. Ja bērnu vecākus apmierina tas, ka vadītāja runā krieviski, tad kāda jums tur daļa. Cilvēks darbam pieiet ar dvēseli un vēlas labākus apstākļus bērniem. Tas ir pats galvenais. Zinu pietiekami daudz LATVIEšU valodā runājošas vadītājas kuras tiešām vajadzētu nomainīt. Nav svarīgi kādā valodā cilvēks runāja, bet gan svarīgi tas, ka viņš cenšas no sirds un pilda darbu atbildīgi. Kauns jums pirmām kārtām, ka savus nekam nevajadzīgos principus liekat priekšā visam un pat neapsverat domu ka tas nav pats svarīgākais šajā gadījumā!!!

L lilly 28.04.2012

Nē, nu protams no vienas puses Latio var saprast, laikam šausmīgi tik mīlēt kādu valsti un saprast kā tas valsts valodā nevien citur nerunā un nerunās ;) un apzināties ka citu valodu runājošo ir vien vairāk un vairāk un drīz pašam arī būs jāmacas citas valodas, bet lepnums un smadzeņu trūkums nedos to izdarīt :)