Sushipoint

Shodien pasuutiijaam sushi uz maajaam. Internetaa izveeleejaamies, ko gribam, noskaidrojaam, ka pasuutot par 10Ls piegaade ir bez maksas. Piezvanot uz informatiivo taalruni, uzzinaajaam, ka aciimredzot noteikumi paaris meeneshu laikaa kopsh peedeejoreiz tur pasuutiijaam eest, ir mainiijushies-nu jau bezmaksas piegaade ir virs 15Ls, taa ka savam pasuutiijumam pa virsu naaksies maksaat 2Ls.. Nu neko, apstiprinaajaam pasuutiijumu, operatore gan piebilda, ka buushot klaat tikai 2 stundu laikaa. Saakaam gaidiit.. Peec 2 stundaam jau pavisam izsalkushi zvaniijaam, soliija 20 minuushu laikaa. Nupat jau 3 stunda.. ljoti gribaas eest.. joprojaam ceram;)

I

I Inga 20.02.2007

Zakazali sushi na firmu dlja 5 chelovek po porcijam specialjno na kazhdogo. Prislali vse v odnoi korobke i s dvumja komplektami priprav na 5 chelovek. Za dostavku vzjali na lat boljshe, chem skazali po telefonu. Na pretenziju otvetili, chto oni ne preduprezhdajut skolko priprav na skolko komplektov sushi dolzhni privezti. Polnij razvod i lahotron. Esli hotite posle obeda ostatjsa golodnim i zlim, zvonite s Sushipoint. ;-)

S Shoferis suhi point 07.03.2007

es gribeetu pateikt to, ka shitie gudrinieki kuri pasuuta sushi pointaa, lai ilgi nebuutu jagaida var pasuutiit KABUKI restoranaa, tikai neaizmirstiet saskaitiit savu naudinju lai pietiktu ar ko nomaksaat... Sakariiba starp sho visu ir taada ka suhi pointaa ir cenas viss leetaakaas, un pasuutiijumu daudz, un tapeec ar piegaade ievilcinaas, un pa 1,50 nekad piegaade naw bijusi, arii par sho lietu varu ieteikt ausis izmazgaaat, kad runaa pa telefonu un newajag gudros teelot... It iiipashi veltiijums plaviniekiem imantai un veel tur daziem labiem, vot tagad miiljie sushi eedaaji pazoreeshu es juusu firmas kad juus pasuutiisiet... Visu labu Kapeiku p***ji

E emilija 07.03.2007

pilnīgi piekrītu sushi point šoferim, ja cilvēki vēlas lai pasūtījumi būtu trīs reizes ātrāk pie viņiem tad, davaj pasūti par trīs reiz lielākām cenām!!!un tie tipa patstāvīgie klienti kas tēlo gudros, vēmiens nāk:) un vēlos piebilst ka sushi jums nav pica un noliktavā tie nestāv jau trīs dienas iepriekš sagatavoti, kā citās vietās,..un galvenais pasūtot atceraties ka tu neesi vienīgais kas ir tik kruts kas pasūta SUSHI..

I irina 28.03.2007

Sushipointā ir nereāli lētas cenas, tāpēc ir ļooooti daudz pasūtījumu, līdz ar to ir jāgaida, kāmēr pavārs sarullēs tos sushi, tad iepakos un tikai tad šoferis var doties ceļā pie jums.ja gribāt dabūt ātrāk sushi, tad lūdzu - zvaniet uz Kabuki, ja 1,5 stunda ir par daudz, tad lūdzu Ssogun, vai pat SUMO, tur nu gan būs jums kvalitāte un arī ātra piegāde, tikai paliek jautājums, vai jums pietiks naudiņas par to samaksāt :)

I irina 28.03.2007

Sushipointā ir nereāli lētas cenas, tāpēc ir ļooooti daudz pasūtījumu, līdz ar to ir jāgaida, kāmēr pavārs sarullēs tos sushi, tad iepakos un tikai tad šoferis var doties ceļā pie jums.ja gribāt dabūt ātrāk sushi, tad lūdzu - zvaniet uz Kabuki, ja 1,5 stunda ir par daudz, tad lūdzu Shogun, vai pat SUMO, tur nu gan būs jums kvalitāte un arī ātra piegāde, tikai paliek jautājums, vai jums pietiks naudiņas par to samaksāt :)

K K 01.05.2007

Sakat ka ilgi,aizbraucat uz maximu un nopeerkat(vecs lasis,prasti riisi,taisiits arii 3 dienas iepriekss),Juus laikam lidojat ar helikopteru pa riigas ielaam,ir sastreegumi,neizbraucami pagalmi.Galu galaa ja tiessaam domaajat ka vainiigi ir ssoferi,pameegginiet muus kaadreiz apsteigt- ar muusu algaam,mees daraam neiespeejamo,un ticiet man, ja atstaasiet normaalu dzeramnaudu,naakossreiz buus tomeer aatraak!!!

Z zzzzz 04.04.2009

SUSHI POINT Šodien pasūtīju Maki Gurmet Set un miso zupu nu kaut ko tik bezgaršīgu sen nebiju ēdusi un par kvalitāti labāk nerunāt - tāda sajūta ka kastītē samesti atgriezumi. Agrāk bija kaut cik ēdami tad tagad es pat varētu apgalvot ka maxsimas sushi ir ēdamāki.Paldies, bet vairs nekad!!!

M marina______________ 18.06.2013

Man garšo suši, bet SUSHI POINT vispār nevar ēst man tas negaršo.
Viņdien es biju restorana OLD SHANGHAI un tur patiešam ir GARšIGI suši!!! ;-)