Sushi shop - pasūtījumi

pilnībā piekrītu par nereālo laiku.
šonedēļ bija man atgadījums, kad ar draudzeni ierados vakarā uz sushi shop, lai nopirktu lielos komplektus... mājās vēl cilvēki mūs gaidīja, visi nolēmām ēst sushi.
iegājām sushi shop, sēž divi klienti, un pavārs nu ļoti cītīgi kaut ko taisa. pateicām ko vēlamies un mums pateica, ka ir jāgaida stunda. esot daudz pasūtījumu. pateicām, ka negaidīsim un aizgājām uz prizmu, burtiski pagāja min 10 maximums 15, kad es jau stāvēju pie kases un redzu kā sushi shop pavārs, kurš tik cītīgi strādāja jau ar cigareti zobos iet ārā uzpīpēt. kad gājām ārā no veikala redzēju viņu mierīgi sēžot uz soliņa, runāja pa telefonu un pīpēja cigareti.
nu tad rodas jautājums, kur tad tie pasūtījumi uz stundu. uzskatu, ka tā ir necieņa pret klientiem :(
vairs neapmeklēšu šo restorānu tikai dēļ šī darbinieka.

G