Sushi Set - Sushi set

Купил по купону комплект из 32 суши в "SUSHI SET". Всё бы ничего, да только ломтики лосося ~1 милиметр толщиной. Может они делают такие только если по купону заказ, но в любом случае больше я там заказывать не буду потамучто лосось для меня - это самое вкусное в сушах. Показал фотки коллегам - посмеялись как они под микроскопом лосось режут :) Смотрите сами на прикреплённых фотках.
А ешё всего одна маленькая лепёшечка васаби на 32 суши!

K knopsik 07.12.2012

ну тут тебе повезло, хоть по купону со скидкой куплено...а то бывает и без скидки получаешь явный недовес в ингредиентах! и не только в этой фирме! а когда спрашиваешь . почему же у вас до этого была больше порция, отвечают - ну просто повара разные! во бред! т.е. один повар решил, что у него хорошее настроение и он сделает нормальную порцию, а другой решил, что сегодня он тоже хочет суши и делает порцию меньше, а остаток себе накручивает?! )

A as777 29.01.2013

Соглсен - фирма порожняк!
По такому-же купону попытка заказать номер 1: "у них на сегодня суши кончились"
номер 2: просто не берут трубу часами
номер 3: "завтра мы не работаем, сушей не будет".

Сам туда не пойду и никому не советую. Лучше нормально в Gan-Bei, нежели такие псавдо-сушечные ...

G Guga123 09.02.2013

Šodien biju uz šo "brīnumjauko" iestādi, kas slēpās zem nosaukuma Pizza Town, nesaprotu kāds tur vispār sakars ar suši, jo tur ēdienkartē bija tikai un vienīgi picas!
Piezvanīju stundu iepriekš kā bija minēts kuponā, uz ko man atbildēja lai braucu pēc 5 stundām!
Iestāde izskatījās pēc riktīgas ieskrietuves, suši galīgi neatbilda kuponā norādītajam, tad jau labāk aizejiet uz Rimi vai Maximu, jo suši sastāvābija 97% rīsi un 2, 7% gurķis! lasis bija nogriezts tik plāni, ka nesapratu kas tas vispār ir!!!
Soja bija tik mazs un par papildus mazo trauciņu vajadzēja piemaksāt 0, 20 Ls. Neiesaku šo iestādi. Tad jau samaksāt vairāk un aiziet uz Gan Bei vai citu suši restorānu!

LIELA Suši cienītāja!

G Guga123 09.02.2013

LIELA Suši cienītāja!

M marina______________ 18.06.2013

Man garšo suši, bet SUSHI SET vispār nevar ēst man tas negaršo.
Viņdien es biju restorana OLD SHANGHAI un tur patiešam ir GARšIGI suši!!! ;-)

J Jelizaveta Filimonova 30.04.2014

Šodien pasūtījam uz firmu komplektu (61 gab.) pa 19 Eur. Teikšu uzreiz, viss bija tā kā vajag. Piegāde ātrā, kaut gan brīdināja, ka pasūtījumu daudz. Suši lielie, garšīgie (līdz tām, vienīgie, kas mani varēja apmierināt - bija Tokyo City). Šie būs lētāki un prastāki, bet arī ļoti labi.