Sushi Point Philadelfia - Nepareizi!

Pasūtīju asorti gourmet set 28gb
pirmkārt- sana dārgāk nezkapēc- 16.50ls vietā 17.20 un philadelfia sushi nebija lasis- tikai iekšā bišku, apkārt pliki rīsi. nja.. tā gribēju philadelfiju, bet nu.. spriediet paši. nav forši.

E

S Susi 19.01.2011

Ak vai, nabadzīte! Nopērc tirgū jēlu siļķi un ēd uz nebēdu, būs tev gan suši, gan hujuši :))

E Esesesseseseseses 19.01.2011

Pilnīgi piekrītu Susi teiktajam! Brauc uz Filadelfiju...

M Mamuts 19.01.2011

Elina, ja esi tāda kārumniece, tad pamēģini olīveļļā apceptus mājas prusakus, smalki sagriez virsū zaļos lociņus un apkaisi ar ķiplokpipariem. Iznāk ļoti garšīgi!!! Mmmmm

A Aleksa 19.01.2011

Ziniet, mīlīši, sūdzības autore nav pelnījusi tādu attieksmi, ja nav ko teikt, tad ir jāklusē. Ja kas, tad nemaz tik smieklīgi jūsu komentāri nav. Elīna, tad nākamreiz pasūtītsiet suši citā vietā, starp citu, ir jēga pašai mēģināt iemācīties pagatavot suši, nemaz tik grūti nav, pilns nets ar receptēm, bet lielveikalos atradīsiet visu, kas vajadzīgs pagatavošanai. Veiksmi.

M Mamuts 19.01.2011

Aleksai varu ieteikt paberzēt batonu kājstarpē, būs īstais suši. Uzdevusies te par dievieti spriedelētāju. Raksti savus komentārus un neskaties uz citiem.

A Aleksa 19.01.2011

Cik tu esi asprātīgs, Mamut, varu saderēt, ka esi pumpains mazgadīgs jefiņš:D atšķirība no tevis, man nav vajadzības aizvainot cilvēkus tikai tāpēc, ka esmu nekam nederīgs spamotājs-niecība. ej ēst pelmeņus.

M Mamuts 19.01.2011

Tev nav taisnība Aleksa, mans mazais pumpainais krāniņš varētu tev ļoti noderēt :)

Q QWE 19.01.2011

Aleksa: un tu pati esi veca, sausa pastala? Taču domā līdzi.

M marina______________ 18.06.2013

Man garšo suši, bet SUSHI Point vispār nevar ēst man tas negaršo.
Viņdien es biju restorana OLD SHANGHAI un tur patiešam ir GARšIGI suši!!! ;-)