Superaukle.lv - Krāpšana

Superaukle.lv piedāvā atrast aukli, palīgu, skolotāju, istabeni u. Tml. - lai varētu sazināties ar izvēlēto personu, jāiegādājas abonements. Maksa par abonementu tiek veikta ikmēneša automātiskā maksājuma veidā (laikam jau prezumē, ka viņu saitā atasto aukli, istabeni vai skolotāju nāksies nomainīt un katru mēnesi regulāri meklēt no jauna) . Noteikumos, kas ievietoti angļu valodā nevis latviski, protams, norādīts, ka jebkurā mirklī var atteikties no šī pakalpojuma, gan turpat saitā, gan arī informējot par vēlmi atteikties jo abonementa caur epastu. Superaukle.lv saitā atrast, kur atteikties, nav iespējams. Uz epastiem neviens neatbild. Naudu turpina noņemt arī, kad ir aizsūtīta info par to, ka atsakos no pakalpojuma. Superforšimaksātparneko!

I