www.sudzibas.lv Super Action Veikala darbinieku attieksme

Super action - Veikala darbinieku attieksme

Labdien!
2011. gada 6.jūnijā iepirkos veikalā Super Action Madonā.
Es vēlējos savai mazajai meitiņai nopirkt leļļu ratiņus, izpētīju dažādus piedāvājums Madonas veikalos, izlēmām ar vīru iegriezties Madonas jaunatvērtajā veikalā Super Action, un protams, tur bija lielisks piedāvājums, leļļu ratiņu cena bija salīdzinoši draudzīga un ar vīru nolēmām tos nopirkt mazajai meitiņai, devāmies uz kases pusi, pie kases atradās gara auguma meitene ar gaišiem matiem, meitene mūs apkalpoja un es izdzirdu summu kas ir gandrīz par 6 latiem dārgāka nekā norādīta pie preces. Protams es pārdevējai teicu ka ratiņu summa atšķiras, uz ko viņa man nelaipnā tonī atbildēja -Un ko es varu darīt, sistēma vainīga .Es atteicos pirkt šo pirkumu, jo uzskatu ka tā ir cilvēku apkrāpšana, meitenei es palūdzu pasaukt vadītāju, lai noskaidrotu šo situāciju viņa, protams, to arī izdarīja. Pēc minūtēm trīs tirdzniecības zālē parādījās vadītāja, kas izskatījās visai neapmierināta : Es viņai izstāstīju radušos situāciju, uz ko viņa man atbildēja Es cenas nelieku, to dara, pārdevējas, es tikai dodu komandas, ja nevēlaties pirkt ratiņus nepērciet. Protams ratiņus nenopirku, jo attieksme mani aizvainoja arī no citiem esmu dzirdējusi ka pie preces cena viena, pie kases cita, daudzām precēm nav latviskā tulkojuma, Ar tādu attieksmi, nekas labs nebūs.
Veiksmi Super Action.

G