www.sudzibas.lv Super Action Rupja un nelaipna pārdevēja

Super action - Rupja un nelaipna pārdevēja

Gribēju iegādāties kādu priekšmetu super action veikalā, bet nevarēju atrast kur tas stāv, pajautāju šai veikalā strādājoši jaunietei, viņa mani pieveda pie preces, ģimi pārgriezusi uz otru pusi, un tādu sajūtu tu cirvene kā tu vari nezināt kur kas stāv, es pasaku paldies viņa ar sakostiem zobiem lūdzu. nodomāju ei tu ellē tev tak nav ko meklēt šādās iestādēs ja pat pasmaidīt nemāki.

Papildināts Kaut kas ir jāmaina! 21.11.2016

Pārdevēja tumšiem īsiem matiem apm., līdz plecam, izturas tik pretīgi, nelaipni un ar rādu riebumu atgriezties šai veikalā. Gribēju iegādāties mikroviļņu krāsni, bet nepirkšu kaķi misā, gribu redzēt kas tai kastē ir un kā tas izskatās, pie kases piegāju un pajautāju vai var atvērt un vai varam apskatīt, bet šī ''jaukā' pārdevēja paskatījās ar baltu aci, sakostiem zobiem un ar tādu naidu, atvēra parādīja, atbildēt uz jautājumiem nemācēja. Es protams neiegādājos šo preci, jo mani vairāk aizbiedēja šī cilvēka attieksme pret klientu, nekā tā prece.Tad kad pateicu ka nē paldies, viņa caur degunu kā tāds bullis izpūta gaidu un palika vēl nelaipnāka un asāka. Varbūt būtu iegādājusies šo preci ja būtu cita pārdevēja un kaut muti normāli spētu attaisīt vaļā un parunāt ar normāli un laipni ar pircēju.

proverka777 19.11.2016

Cien. "Kaut kas ir jāmaina!" - pamegini pastradat visu dienu 12-14 stundas uz kajas, pec tam es paskatisos uz tavu smaidu un attieksmi.. jamaina algas valsti, no sakumaa es domaju... valsts viri sev algu palielinaja uz 143 + eur, bet ta pat pardeveja labi ja sanem menesi 380 eur
vai tu esi no deputatiem?

C Chelsey 19.11.2016

Un pilnīgi divas dažādas sūdzības bija jāraksta? :D

Kārtējā veikalu mahinatore. Darbojas pēc shēmas: Parādiet man šito! -> a kas tas ir? -> a ko ar to darīt? -> a man takšu jāzin! -> a man pofig ka citi gaida! -> jūs esat vienkārši ! -> kā jūs ar mani runājat -> es to nepirkšu, ejiet...! -> jūs te vairs nestrādāsiet!