Super action - Nelaiž!

kaut kāds sūds tas super action jo man ir 11 gadi un es ar draudzenēm un muguruomām mugurā kā jau no skolas nākot un mēs ieejam super action un mums saka lai mēs ejot ārā no veikala mēs jautājam kāpēc mums jāiet viņa saka jo mēs tur aizejam ar lielajām somām un mazajām smadzenēm visu aptaustam, aiztiekam un gāžam ... nu vai nav prāts bērni nedrīkst super action vecmilgrāvis vispār iet jo mēs visu aiztiekam, bet mantas un citas lietas priekšš bērniem tur ir un tas nav nekāds erotikas veikals kurš pilns ar prezervatīviem u.t.t tā ka ja šeit šo lasa super atcion strādājošiem apdomājiet šo

B Baņkieris 09.12.2009

Tev vajadzētu par mācībām domāt, nevis draudzenēm!

L Laima 04.03.2010

Iebilstu komentaaram par veikala "Super-Action" apkalposhanu. Skoleeni tieshaam ar savaam mugursomaam, ne tikai gaaz preci veikalos, bet arii transportaa nenonjemot savas mugursomas spraucaas cauri sapleeshot dreebes. Man personiigi sapleesa, ar somai piespraustu kaut kaadu k, ink, eezin, u, veejjaku. Bija jaapeerk jauna. Vai beerni muusdienaas ir galiigi neaudzinaati, vai arii tik neapteesti ?