Super action - apkalpošana

Šodien Valmierā atvērās jauns veikals "Super - Action" veikals jau labs, bet apkalpošana šausmas. Visā veikalā saskaitiju vismaz piecas vai sešas pārdevējas, bet nu galīgi nekompetentas. Staigā apkārt un pašas izmēgina preces, viena pat smaržojās ar veikalā izliktajām smaržām. Pie kases stāvēja visas pārdevējas, bet pļāpāja un pat neiedomājās, ka kāds būtu beidzot jāapkalpo. Arī kad beidzot kāda izdomāju apkalpot, tad ne smaids, ne laipna attieksme, "labdien" arī izskanēja tikai pēc tam, kad pati pasveicināju pirmā, un tas pats zem deguna nomurmināts. Un tā, kā ar to nepietiktu viena no pārdevējām vēl skaļi pateica "beidzot pēc 8 minūtēm varēs vērt ciet un iet mājās". Nu jā, laikam jau veikals vērts vaļā staigā, ka pat pārdevējas atlasītas kādas nu pagadījās. Veikals jau patika pats par sevi, bet nezinu vai pie tādām pārdevējām gribēsies vēl doties.

A anonimus 02.12.2011

Ja visas pārdevējas stāvēja pie kases, kas tad tās lietas un smaržas īsti izmēģināja?

G GRAFS 03.12.2011

KARTEJA BLONDINE.

A anonimāa 15.12.2011

hmm es gan kad gāju attieksme bija pat ļoti laba un saprotoša, ko nezināju prsīju man pat izrādīja kur kas stāv ... un ieteica ko nopirkt māsasmeitai uz dzimšanas dienu :)

A Atbilde Anonīmajam 28.12.2011

Anonīmais atbilde īpaši TEV, tas vien, ka raksti, ka esi anonīmais, nevis savu vārdu daudz par tevi izsaka, bet ja jau gribi piekasies vien vārdiem.. Es tajā veikalā pabiju vismaz 15 min kamēr visu izskatīju un daudz tajā laikā redzēju, arī citas reizes, kad esmu tur bijusi situācija izskatās līdzīga.