www.sudzibas.lv Sunshine Baltics, SIA Intimissimi, Calzedonia darbs

Sunshine Baltics, SIA - Intimissimi, Calzedonia darbs

Meitenes, neiesaku jums iet strādāt uz šo uzņēmumu kas tirgo apakšveļu un pidžamas! Tiešām ja nevēlaties sajusties, ka tirgojiet saldējumu, kas tūlīt izkusīs! Pastrādāju šajā uzņēmumā kādu laiku un varu jums teikt vienu uzņēmumam nerūp darbinieks, bet tikai un vienīgi ietirgojums! Ietirgojums jāsūta caur whataap ik pēc 3 h un ja nav labs ietirgojums liek tev justies vainīgai nevis, ka tu vari kautkā ietekmēt ka tās ir dienas kurās nav tik labs ietirgojums. Uzstāda neatdekvādus mēneša plānus kurus nav iespējams izpildīt, kā arī nesaprot, ja klients nav atnācis iegādāties zīda nakts veļu, vai pidžamu 100€ un 198€ tad tu vari rādīt visas savas slēptās “burvju pērles “ atvilknes klients neiegādāsies! Bet vadība to nesaprot bez maz vai mums ir jālien klientu makos. Šausmas cik zemu var krist. Un gudrās blondīnes sigita ar gunitu, kas pārstāv uzņēmumu atļaujas klientes aiz muguras saukāt visādos vārdos, ka resnas vajag tievēt uttt. Kā arī darbiniekus vispār neciena, apsaukā un bļauj. Tāpēc redzi nevar neko piemeklēt vai neder. Man liekas amorāli. Vadības uzstādījums, ka nevaram tirgot bezvīļu apakšbiksītes pa 8,90€ jo redzi bojā iekšējo datora algoritmu. : d sanāk ja klients nav atnācis iepirkties vismaz uz 60€ var nenākt veikalā! Sākumā tēlo ļoti labestīgāks un laipnas veikala saimnieces pēc tam sāk parādīt savu īsto dabu. Meitenes kas tur strādā ir tiešām foršas, bet ir kuras ātrāk saprot un ir kuras vēlāk un protams aiziet prom! Darbiniekus regulāri meklē, jo neviens pie sigitas un gunitas nevēlas strādāt. Un novēlu, lai neviena normāla meitene tur nestrādātu! Sola sākumā normālu grafiku pēc tam liek strādāt visas brīvdienas un mētāt pa visiem Rīgas tirdzniecības centriem jo trūkst darbinieku un nav kas strādā. Ņem darbā 17 gādīgas meitenes un ukrainietes kuras runā tikai krieviski! Vienīgais + prece tiešām ir Skaista un labas kvalitātes. Bet vadība tur sen jau jāmaina, un nekas nemainīsies kamēr tur būs vadītājas sigita ar gunitu!

Z

M ManVissLabi 19.06.2023

Man ļoti nepatīk šī veikala agresīvā pārdošana. Iegāju nopirkt 1, nu 2, zeķubikses, un iznācu ar 6,jo akcija taču. Vairs negribu turp iet, jo reāli skalo smadzenes, ka vajag pirkt vēl. Pat iespraust "Nē, nevajag, paldies!" nevar, jo meitene tik turpina runāt. Saprotams, ka tā nav īsti pārdevējas vaina, bet nu, taču ir jājūt mērs. Un, ja vadītājas spiež uz "pārdoto procentu", tad liels FUJ viņām. Maksājiet jēdzīgu algu, tad arī nebūs pircējiem jāmet līkums veikalam.

Pilnigi piekritu sudzibas autoram.
Viss tur ir pat daudz sliktak.

Z zaichishka 31.08.2023

Tikai žēl ka pārējās meitenes baidās runāt kaut gan sen jau tur nestrādā !

Abas dāmas sākumā liekās ļoti adekvātas, bet ar laiku saproti, ka strādā neviss ar 40+ gadīgām sievietēm, bet ar pusaudzēm, kurām mīļākā nodarbe ir mobings. Nekas vairāk par narcistiskām muļķēm viņas nav, žēl, ka itāļi to neredz. Varbūt kādreiz jāaizsūta visu viņu foršās audio ziņas, sms, ieraksti no sarunām itāļiem...kā arī mobinga pierādījumus uz darba inspekciju, varbūt tad dāmas būs motivētas ārstēt savas narcistiskās tieksmes.

F Fthosesnakes 07.07.2023

Pilnīgi piekrītu nostrādāju tur kādu laiku, beigas aizgāju ar sabeigtiem nerviem. Abas menidžeres Gunita un Sigita ir tādas čūskas, ļoti nepatīkamas sievietes, iesaku Intimissimi un Calzedonia mest līkumu un pat nemēģināt tur strādāt.