sunny pusdienu restorāns. - kvalitāte

Pusdienu restorāns atrodas Rīgas Induatriālajā parkā. Blakus Ape motoram. Nezinu kas par viesmīlēm strādā, bet pusdienās nemācēja paskaidrot cilvēkam krieviski ēdienu piedāvājumu!! Meitene pagriezās un aizgāja pat neat vainojās !! Tā nu es kā mācēju tā vīrietim paskaidroju.

S samanthakur 13.10.2014

ŠODIEN PAGARŠOJU BIEŠU SACEPUMU, KAUTKO NEGARŠĪGĀKU NAV NĀCIES ĒST.

R runcis2 18.11.2014

Vai tad virietis nevareja censties cita valoda palugt!? Ja atnaktu korejietis, viesmile ar butu vainiga, ka nesaprot!?

E Evgenijjj 14.04.2016

Jau kuro dienu ejot pusdienās nākas saskarties ar ļoooti pārsālītu ēdienu. Un pārsālīts ir pilnīgi viss
Briesmīgs ēdiens!
Vai tiešām neviens pirms pasniegšanas zālē tos nenogaršo?

J JohnChemical 31.03.2017

Arī tur katru dienu ēdu. Nesen notika pārmaiņas. Viss kļuva dārgāks, mazāk, un kvalitāte nav mainījusies - viduvēja. Lielākais šoks, ko nācies tur ir piedzīvot - jaunās kotlešu cenas. No sākuma viņi gribēja mums tās iesmērēt pa 3.40Eur GABALĀ! Jūs stādaties priekšā kotleti par 3.40? Tagad gan ir nolaiduši uz kādu 2.80gab, bet tas tāpat ir kosmoss par 1 kotleti... Un jā, piedāvājums nemainīgs. Pavāri nolaidīgi. Daudzreiz ir piededzis, pārsālīts, ūdeņains, bezgaršīgs, prasts ēdiens. Pirms pārmaiņām bija nedaudz labāk.