www.sudzibas.lv suni Sunju pordeveji sunju klubaa Latgalee

suni - Sunju pordeveji sunju klubaa Latgalee

Mon sop sirds por tuu ko mon neviens negrib dovinot mozu sune. Es tik lieku slodeklus i nevinam sirds nov kroutis. Luupi! Pordod par liilu noudu a viinu uzdovat novar. Mon vojag mozu kas neizoug liils. Vor tuu or bontiti. Voi ori mozu ko stirnu.

A Alīsija 22.10.2008

Es atvainojos, bet tu nu gan esi naiva... Ja gribi suni, tad nopērc. Veikalā arī prasi, lai tev pārdevēja kaut ko uzdāvina? Besī šitie sludinājmi.

K kengurs 22.10.2008

Būtu pieteikusies ātrāk, būtu dabūjusi, bet tagad jau visi atdoti...

L Lepi 22.10.2008

Alīsija, lasi to kas Tev patīk sūdzībās un neārdies.Cerams ka kāds uzdāvinās Tev sunīti.

F FAKTS 22.10.2008

www.patversme.lv varbut jums tur palidzes un kad bus saņemsiet suniti:)

A Antoņina 22.10.2008

Kodi jus visi reibigi! Es tok noprasu moshinu por breivu, bot toikai viinu souda suni. Poshi nem no potversmes, tur tok toikai voisadi kronci. Mon todu por breivu novajag. Es tok teicu, ka tuu or bontiti jebsu mozo ko stirnu.

L LLLL 22.10.2008

Mjā!!! Antoņinai ar galvu nav kārtībā... tādu suni tev točna neviens nedāvinās. ES ar gribu lai man uzdāvina, piemēram, dobermanu... kā man tie suņi patīk.

B beibe 23.10.2008

Tu slima neesi??? Iemaacies vismaz rakstiit normaali, lai tavus slimos tekstus nav jaalasa 3 minuutes.
Taadi sunji maksaa daargaak nekaa dazas labas pavecaakas mashiinas un benziins. Patversmees tik kranchi esot...arr bantiiti panjems :DDD
Peec taada teksta- es tikai prasu suuda suni nevis mashinu.
Es domaaju, ka noteikti kaads taadai zhurkai dos suniiti. Atradiisies cilveeki kas par naudu nopirks un tos sunjus dievinaas,

A ally 23.10.2008

Man liekas slimi juus wisi paareejie esat tapee, ka skaidri redzams, ka tas ir kkaads glups jo, a juus te cepaties..

A Antoņina 23.10.2008

Es nov slima, iimocies poti losit, jo nimoki, Agnes. Es ir lotviishu volodas skuuluutoja Francu liceja un moni mocit nivojg. A por noudu nivins sunjus voirs napirks- volstii ir KRIIZE.

F FAKTS 23.10.2008

Pirmkārt ņirgāties jaunais cilvēk( tīnis skolnieks cik sapratu) nav normāli, tas parāda zemu intelekta līmeni. Turklāt cilvēki novēl jums labu, un pretī saņem ko? Tad brīnās kad vajag patiešām kādam palīdzību dēļ tādiem kretīniem cilvēki negrib palidzēt. Turklāt krancīši ir super suņi, paskat uz pepi kuras saimnieks pat albumu nosauca suns:)

A Anna 23.10.2008

Parezi Ņirgāties par latgaliešu valodu ir tik zxemiski un infantīli!

L Laura 24.10.2008

jus dumji??? kas te komentejat!!! jūs tak cauri ness a jūs pilnā nopietnībā ņemat viņai padomus dot!!! :)))))))))))))))))))

A Aleksandrs 01.11.2008

Ninka, atduusu tau mozuu sunjeiti, 1.200kg, kuceitja, jobrauc iz Preilju rajonu biis posai, manj tilipona mobilo nau, roskti uz ituu pat saitu, kod tevi gaidiit.

A Antoņina 03.11.2008

Paldiis, Matild. Mon jou kuceiti dikti dorgas sugas kos soucas Jorsheirietis or veisiem dukumentiem uzdovaja viina foina kundzite Riiga no sune kluba. Loi vinai loba veseleiba.

J just me 03.11.2008

Nu Tev Antoņina vajag Sarkandaugavu...

L lala 03.11.2008

Visim kas te komente vaig SARKANDAUGAVU!!! :)))))))))

E ella 03.11.2008

VISPAR JAU TA KUNDZE VAI TINIS KAS TE TO TOPIKU IELIKA RAKSTA LATGAĻU VALODA JA KAS:)