www.sudzibas.lv Suņa Saimnieks Kas paliek pēc mūsu suņiem?

Suņa Saimnieks - Kas paliek pēc mūsu suņiem?

Strauji tuvojas pavasaris, sniegs sāk nokust, bet kāds skats paveras sniegam nokūstot?Visa paļāva, parks un sētmalas ir pārvērstas par sauso tualeti suņiem! Vai tiešā mēs esam tādi lopi, ka pat nevaram izdarīt tik daudz, kā vedot mīluli ārā paņemt līdzi maisiņu un savākt čupiņu, kuru suns ir atstājis.
Es aiz sava suņa vācu, vismaz darījo to līdz brīdim, kad vācot sava suņa čupiņu iekāpu sveša suņa čupā, vēl pēc brīža mans suns sekodam medību instinkta nolēma nomaskēt savu suņa smaržo izvārtoties un apēdot smirdīgu sū*u!
Jums tie mēlsi zālienā netraucē?Jums ir patīkami nejauši iekāpt un visu ceļu līdz mājām vilk kāju pa zemi, lai dabūtu no apvaiem nost sausās tualetes saturu?
Tieši tie suņu sū*i ir iemesls tam, ka Rīgā suņiem izliek indi, jo cilvēkiem nepatīk dzīvot suņu tualetē!
Pakustiniet savas smadzeņu krokas un padomājiet vai gribat cūku kūtī dzīvot!

H

Mamma 27.03.2009

Es ar to visiem saku. Man viuenmer ir maisins kabata. Un man nav kauns novakt ari svesha sunca suudu. Trusit pareizi runa tomer dazreiz.

ī īpašniece 27.03.2009

KAS PALIEK PĀRI UZ IELAS, PAGALMĀ UN TREPJU TELPĀS PĒC MŪSU NEPOTĒTAJIEM KAĶIEM, PAR KURIEM TURKLĀT NEMAKSĀ NODOKĻUS...

Mamma 27.03.2009

Vija, nenosodiet mazus dzivniecinjus, nosodiet turistus un alus dzeerajus- tak piecura visus pagalmus un kaapnju telpas.

Mamma 27.03.2009

Trusi, taisam talku!Visi, visi, visi - labie un sliktie, pareizie un nepareizie apvienojamies un savacam visus su... Rumbula un patversmes, Latvijas laukos un pilsetu parkos, LKF un citu klubu apkartne. Div nedel pirms Lieldienam nav briv rieties bet ir jasavac viss smuk un friss.

H Harmonija 27.03.2009

Diemžēl man ir sava teritorija, pilna ar vecām babušķām, kurām jāieskaidro, ka kaku savākt nav nekas apkaunojoš.Rumbula no manis ir visai tālu.