www.sudzibas.lv Suņa kakas Ilūkstes ielā Suņa kakas Ilūkstes ielā

Suņa kakas Ilūkstes ielā - Suņa kakas Ilūkstes ielā

Ejot pa Ilūkstes ielu visur ir suņa sūdi! Kāpēc nevar tās fikālijas, pēc tam kad Jūsu sunis ir izdarījis savu, vienkārši paņemt maisiņā un izmest. Jau 22 gadus dzīvojam brīvā Latvijā, bet tik un tā tie sliktie paradumi palika.
Tur kur ir zāle vispār nevar ne cm paiet.

donna b 07.03.2013

f-E-kalijas, visu cienu...

I Iluta 08.03.2013

Tu staigā pa zālāju vai sētnieks netīra trotuāru?

Dannii Disaster 09.03.2013

Pirmkaart... "briivaa" Latvija!? Jebkursh normaals cilveeks saprot, ka tas ir bulshits! Tikai apchakareetie luuzeri veel joprojaam ar to savu "patriotismu" njemas. Briiva no kaa? Un ko taa saucamaa "briiviiba" ir devusi mums - iedziivotaajiem? Tieshi to, par ko ir dotaa suudziiba - suudus un kakas!

Aarzemees par to ir sods liidz 1, 000Ls (ja saimnieks peec sava maajdzivnieka nesavaac), bet BRIIVAJAA Latvijaa nodoklji jau tiek teereeti tiltu un biblioteeku buuveeshanai, un muusu deputaati savos saietos dzer mineraaluudeni, kas maksaa 10Ls par pudeli . Nav jau briinums, ka naudas maajdzivnieku meeslu konteineru uzstaadiishanai pagalmos un parkos - nav (un nekad nebuus)!

M Marika M. 09.03.2013

Ja, musu valstij tiesam nav citu problemu..

I Irina 10.03.2013

Дура, кто тебе сказал, что ты живешь в "свободной" Латвии 22 года, Латвия никогда не была и не будет свободной, проснись ауууууу!!!

Dannii Disaster 10.03.2013

smīkņa: nu jaa, ar miskasteem mums it kaa probleemu nav, bet es runaaju par shaadiem konteineriem:

Aarzemees taadi ir uzstaadiiti pagalmos un parkos (vietaas, kur cilveeki meedz pastaigaaties ar maajdziivniekiem). Tur cilveeki sen jau pieradinaati savaakt peec saviem dziivniekiem.

Vispaar sheit - Latvijaa - ir izdomaati kaut kaadi nesakariigi likumi. Mazgaat mashiinu pagalmos nedriikst, jo tas it kaa piesaarnjojot apkaarteejo vidi, bet tas, ka visas zaljaas zonas pagalmos ir piedirstas - nevienu neuztrauc. Mums pagalmaa, piemeeram, uz zaales staav suudu chupas - vietas vairs nav, taapeec tie sunji tagad nokaartojas uz trotuaara!

Es jau nerunaaju par to smirdonju, kas rodas no kakju baabaam, kuras baro bezpajumtes dziivniekus un riiko tiem buudas pie maaju ieejaam un kaapnju telpaas. Visur taas smirdiigaas bljodas meetaajas un tie pretiigie, blusainie kakji kaapj uz mashiinaam ar savaam netiiraam kjepaam!

Kaa saka: Eiropas liimenii Latvijaa ir tikai cenas!

Dannii Disaster 10.03.2013

smīkņa: lol, labaaka jau nav... nezinu kaa Latvijaa, bet tur, kur uzaugu es, atkritumus shkjiro, un, liidz ar to, dziivnieku meeslus nedriikst jaukt kopaa ar sadziives atkritumiem. Taapeec arii ir uzstaadiitas speciaalas urnas tieshi prieksh dziivniekiem. Pie urnaam ir arii speciaali maisi, kas paredzeeti tieshi dziivnieku meeslu novaakshanai - tie maisi degradeejas kopaa ar meesliem, bet ja suudus ieliek Maximas maisaa un izmet aaraa, tie tur paliks veel ilgi.

Protams, ka kakji nav vainiigi; vainiigi ir cilveeki, bet ne jau taadi kaa es (kuriem maajdziivnieku nav un nekad nav bijis). Vainiigi ir maajdzivnieku tureetaaji, bet jaaciesh neertiibas ir man. Par taadaam lietaam ir jaaruupeejas valdiibai - jauni likumi, lielaaki sodi, stingraaka uzraudziiba, utt. Vai tad cilveeki pashi, ja vinjus nepiespiediis, kaut ko dariis lietas labaa? Protams, ka nee.

L longomerijs 12.03.2013

Pilnīgi noteikti, suņu kakas ir smaga problēma. Tūlīt sniegs vispār nokusīs, ko nu darīs?!!! āāāūūūūū

D dissmess 16.03.2013

Tā ir problēma visā Rīgā, arī mikrorajonos pilns ar kakām.

suns 17.03.2013

Latvieši tāpat kā nēģeri nav radīti, lai dzīvotu brīvībā. Latvijas "brīvvalsts" un tās mietpilsoņu attīstības tendence ir skaidrs piemērs.

K karina kanopa 17.03.2013

SUNIS:))