www.sudzibas.lv Sun Time Solāriju Studijās Krāpniecība ar laika atskaiti u.c. neērtībām

Sun Time Solāriju Studijās - Krāpniecība ar laika atskaiti u.c. neērtībām

Ikdienas steigā, gāju pa Brīvības ielu un ieraudzīju solārija studiju "Sun time". Iegāju iekšā. Administratore nesasveicinājās, skatījās uz mani, kā rēgu ieraudzījusi, bez maz vai kāpēc es ienācu, viņa tak grib parunāt ar savu draudzeni. ES Sasveicinos un prasu vai kāds solārijs ir brīvs. Jā, esot brīvs stāvošais solārijs. Nu ok, iešu uz to pašu. Administratore sāk stāstīt, ka pirms 3 dienām nomainītas lampas (noteikti NAV mainītas) tāpēc max 10min var sauļoties. Ja jau tikko "nomainītas" lampas, tad arī iešu uz tām max 10min. Norēķinājos + krēmu paņēmu... gājām uz solārija "kabīni", kad nonācām līdz durvju aizvēršanai -apstulbu. Viņa (admin.) kaut ko ķibinājās gar durvīm - NAV "krampītis" ar ko aizslēgt durvis. Nu ok, sauļošos ar atvērtām durvīm. Ieeju solāriju. Sākās laika atskaite (ekrānā parādījās 10min), sauļojos paskatos uz ekrānu 6min, sauļojos tālāk, pēkšņi izslēdzas solārijs. Ekrānā rādās -3min solārijs tumš un kondicionieris strādā. Ok, izeju no solārija, saģērbjos un eju ārā. Skatos, ka aiz letes stāv tā viņas draudzene (kad ienācu) un pati administratore ir virsdrēbēs tikko no smēķēšanas ienākusi. Saku viņai, ka man ātrāk izslēdzās solārijs. Viņa uzreiz saka:" Nē, nē es Jums 100% uzliku 10min, ekrānā nepareizi rāda laiku" (nodrillināts teksts) C'mon, man bija sajūta, ka solārijā biju TIKAI 5minūtes, BET maksāju par 10min. Neko neteicu, pateicu Paldies un izgāju. Secinājums viens- tur vairs neatgriezīšos, ja ir šāda krāpniecība ar solārija laiku, tādu attieksmi, un neērtības ( durvju slēdzene). Lieki piebilst, ka efekts vispār nebija (man ir ļoti laba āda, kas uzreiz UV starus pieņem), ja jau Lampas tikko ir nomainītas, efektam bija jābūt arī no tām 5min, bet NEBIJA. Biju ļoti vīlusies - iztērēts mans dārgais laiks un nauda. Nevienam neiesaku šo solārija studiju.