www.sudzibas.lv Sun Lounge Direktores Tatjanas Krotikovas ētika

Sun Lounge - Direktores Tatjanas Krotikovas ētika

Labdien god./cien. Sun Lounge vadība

Esmu Jūsu salona klients jau 4 gadus. Man vienmēr ir bijis patiess prieks, iegriežoties Jūsu salonā Keldiša ielā, kā arī nesen sāku apmeklēt salonu Astras ielā, kur mani vienmēr, šo gadu laikā ir sagaidījušas smaidīgas, laipnas, korektas un zinošas administratores.
Sarunājoties ar administrator par sauļošanās krēmiem un solāriju pakalpojumiem, - mūsu starpā iejaucās sieviete gados, kā vēlāk izrādījās – tā bija salona direktore (Tatjana Krotikova), kura manas sarunas laikā ar administrator, ik pa laikam iestarpināja frāzes krievu valodā un jaucās ar saviem komentāriem un man radās iespaids, ka diretore varētu ieņemt administratores vietu Jūsu salonā.
Man kā klientam – tas bija nogurdinoši, jo pēc maniem novērojumiem – katrs administrators vienmēr ir bijis uzdevuma augstumos, zinājis savu darbu un pienākumus.

Ar cieņu,
Jānis

J

K klauns 27.01.2010

Janis ir klauns un vairas nekas!:p

E Eseseseseseses 27.01.2010

2 suudzibas par vienu un to pasu teemu, viens stils, bet it kaa 2 dazaadi autori - semjons un janis, suudziibas teema vispaa debiila - solaarijaa uz autoru kaut kaa ne taa paskatiijaas un bija 2 minuutes jaauzgaida...cik nozeelojama ir tava dziive, ja vieniigaa vieta, kur vari atljauties buut VIP ir saulosanaas salons...par ko iisteniibaa suudzies? - salona administratore atraidiija tavus uzmaniibas apliecinaajumus?

A agate 27.01.2010

Vispār, šo sūdzību lasot smiekli nāk. Jānim ir vai nu personības trijādošanās, vai arī kādai meitene vecāki iedevuši vārdu Jānis Semjons.
Šeit ir Jānis - "Esmu Jūsu salona klients jau 4 gadus"
Un šeit Jāne ;) - Bet pēdējā laika posmā, iegriežoties Jūsu salonos, esmu novērojusi ne visai tīkamu ainu.

Bet vispār, izklausās pēc cacas, kam visi pie kājas, man ir nauda, tātad visigrīdu man priekšā laiza ;(

J Jānis 01.02.2010

Atbilde = Klaunam, Esesesesesesesei un Agatei

Man liekas, ka Jums pašiem ir dažnedažādas problēmas.
1) sākot jau ar aizdomām, kas ir pirmā šizofrēnijas pazīme.
2) tā nebija sūdzība, bet gan vēstule vadībai
3) Ja precīzi būtu lasījuši, tad arī tekstā būtu saklausījuši domu, ka ne jau administratores ir pie kaut kā vainīgas, bet gan cits cilvēks, kurš gandrīz katru reizi komentē administratores
4) Runājot par administratorēm, varu piebilst - cepuri nost, jo katra ir savu uzdevumu augstumos!!!

Jānis

L lala 01.02.2010

tikai neviena negrib ar Tevi iet iedzert kafiju un kad Tu kārtējo reizi mēģini "iebīdīt sarunu" par telefonnumuriņu un par to vai administrātorīte mēdz arī ieturēt kādu kafijas pauzi, to dzirdot direktore iejaucās, jo 4 gadu laikā, jau ir piefiskējusi Tavus patiesos nodomus un tādejādi mēģina glābt nabaga smukās administrātorītes un tāpēc tas Tevi kaitina, jo nekādīgi nevari uzzināt to nummuriņu, jo direktore visu laiku jaucas pa vidu! :)))))))))