www.sudzibas.lv Sultan Kebab Nekvalitatīvs ēdiens

Sultan Kebab - Nekvalitatīvs ēdiens

Vakar, 12.08.2011 pa ilgiem laikiem iegriezāmies Sultan Kebab ēstuvē uz Marijas ielas, vēl tik nesen mēnešus 3 atpakaļ kebabs tur bija viennozīmīgi garšīgāks, kā daudzās citās līdzīgās iestādēs Rīgā. Diemžēl, vakar saņēmu kebabu ar apdegušu, aukstu gaļu, frī kartupelīši mazi, cieti un pārcepti .. Agrāk vienmēr ēdu Mix kebabu (vista +liellops), bet liellops nu jau nav redzēts mēnešus 4... Kā tik ātri vār nolaisties ēstuve, kas atvērusies tik gada sākumā? Vakar mans mērs bija pilns, vairāk nekad neiešu uz šo vietu un neiesaku arī citiem! Izteikta necieņa pret klientiem, ja var pasniegt manāmi apdegušu (melnu) kebaba gaļu!

E

P polarlapsa 18.09.2012

Fuu Sultan Kebabs tiešām ir preteklība - nenormāli taukains un sastāv tikai un vienīgi no gaļas (es nezinu vai tā jābūt bet man tādu iedeva). Tiešām negaršīgākais ko jebkad esmu ēdusi.