sūknis - sūknis

Depo- lētais ķīniešu brāķa veikals.Gribat iegrābties pa īstam- DEPO īstā vieta.Bezizejas stāvoklī sestdienas vakarā biju spiests meklēt sūkni, vienīgais kur to varēja nopirkt bij -depo.Brāķis!
Paldies par sabojātajām brīvdienām, atgriežot to veikalā otrā dienas rītā, biju šokēts. Vadītājas vārdā Dace acīs, esmu idiots kurš nemāk elektrības vadu iebāzt rozetē, bet otro galu pievienot pie ūdens vada.Vienā vārdā esmu sabojājis iekārtu, un atpakaļ to vairs nepieņem.Silti iesaku neapmeklēt DEPO bodi.Sviests ir jūsu īstā prece, arī tam derīguma termiņš sen garām.Nav pirmā reize kad tiek iesmērēts brāķis paziņu lokā, šoreiz iekritu pats.Rezultāts, K-rautā nopirku jaunu, ak tu brīnums.Jau vairākas stundas strādā un paldies dievam.DEPO-iebāz sev - savas ķīniešu mantiņas.Izvērtējiet savu attieksmi pret pircēju.DEPO-DIVREIZ DĀRGĀK PA CEĻAM.

J

D DrDooM 14.03.2011

Juri neblamē veikalu dēļ sava stulbuma ! Man ar ir nācies iepirkties Depo veikalā un nekāda vaina, nevajag lētos huiņas pirkt tad nekas nesabojāsies un 100% tu to sūni neeksploatēji pēc instrukcijas ! Man ar 1 bija kad nopirku stellatslēgu Depo, ši man salūza skrūvējot vaļā misiņa krānu radiātoram, aiznesu apakaļ kopā ar vissu čeku un man pie informačijas stenda atnāca viņu experts apskatījās un konstatēja, ka tas nav manas vainas pēc un laipni apmainīja to atslēgu :)

F fe 14.03.2011

DEPO pamatā viss ir lētākais un sliktākais!!! Pat zināmu brendu nosaukumos viens burts tomēr atšķiras!!! Skopais maksā divreiz.