Sūdzībnieki - Sūdzās

Ziniet.

Tāpēc arī mēs esam, tur, kur esam. Tiklīdz notiek kkāds insidents, kas kādam nav pa prātam, vai arī kāds jūtas konkrētajā situācijā zaudētājs, pirmais kas tiek darīts, tiek rakstītas sūdzības! Un sacer tādus tektiņus, ka mati stāvus gaisā ceļas!

Iedomājiesties, kā būtu, ja visi, cits par citu rakstītu sūdzības??
Uzņēmumi par privātpersonām, privātpersonas turpinātu par uzņēmumiem, nez ko sacerēt.

Domāju, ka attīstības ziņā, tāpēc arī atpaliekiem no Lietuvas un Igaunijas, nerunājot jau par citām ES valstīm.

Lai Jums visiem, kas Rakasta sūdzības, un visiem kuriem paliek vieglāk uzrakstot kkādu, atvainojos par izsteicienu, debīlu komentāru, Laimīgs jaunais gads!

Un atcerieties, par bumeranga e-fektu!

Viss kādreiz nāks atpakaļ.

Ceru, ka lepojieties ar to, ka esat reģistrējušies portālā sudzibas.lv

Laimīgu jauno gadu vēlreiz!

I

D Dailis Bezvārdis 31.12.2011

Izskatās ka pati neesi sevišķi gudra, ja jau esi te reģistrējusies ! Paskaties uz sevi spogulī nogribējusies vecmeita un pēc tam smako !

U User117756p 31.12.2011

Piem. es reģistrējos, jo man nav jābaidās no tā, ka varu teikt taisnību. Rupji nelamājos, neapvainoju nevienu.
Cienīsim cits citu.

A abecede 01.01.2012

Nu protams, ja vari atspēkot pateikto ---kāpēc neizteikt savu viedokli---kāda vaina---neesi vainīgs --neesi bailīgs!!!Laimīgu Jauno 2012.gadu -Pūķa gadu!!!

Likumsargs 01.01.2012

Tāda jau ir tā dauniskā latvieša daba!
Apdirst visus un vainot arī jebkuru, tikai ne sevi, kaut gan 99, 99% gadījumos parasti pats vien vainīgs ir!
Neko darīt, ši zudusī paaudze nav radusi fiziski strādāt un domāt arī vairs neprot. Te arī valsts ir pie vainas, bet valstij tas ir izdevīgi, jo aunu baru ir vieglāk kontrolēt!