Sūdzības.lv klienti - Neizglītotība

Vēlos pasūdzēties par portālā "sūdzības.lv" sūdzīvu kvalitāti.
Kas notiek ar šo valsti, ja gandrīz neviens mūsdienās vairs nemāk / negrib(?) rakstīt gramatiski pareizi?
Tas ir ārprāts, ja palasa sūdzības, tikai nelielu daļu var normāli izlasīt. Viss ar maziem burtiem, bez garumzīmēm sarakstīts, pie tam kļūdaini. Es par interpunkciju vispār klusēju - kamdēļ vispār atdalīt teikumus un to daļas?
Jūs sūdzaties par to, ka kaut kur ir slikts serviss, slikta attieksme, darba ētikas neievērošana... Bet varbūt paskatieties uz sevi vispirms? Šāda pavirša attieksme arī liecina par necieņu. Kā Jūs izturaties pret citiem, tādu attieksmi arī dabūsiet atpakaļ!

Mācieties rakstīt, dārgie draugi! Citādi kļūsim par analfabētu valsti!

Оккупант 19.10.2017

ko jūs vēlaties noslēpt aiz gramatikas? tagad citi zin kā tu esi zaglis? tu gribi to noslēpt aiz gramatikas?

G Gohhinogami 19.10.2017

Un pats pieļauj kļūdu jau pirmajā teikumā...

Lol. Labi pieķēri. Kaut kā pat nebiju pamanījis. Bet šā, vai tā, taisnība viņam ir.

Dainis 19.10.2017

Cilvēki, kas sūdzas parasti ir neizglītotākā un dumjākā cilvēku šķira, reizēm jāpriecājas, ka vispār rakstīt prot, gudri cilvēki neraksta sūdzības, bet meklē risinājumus, jo saprot kā pasaule ir iekārtota, muļķi spēj dzīvot tikai pēc noteiktas kārtības un, kad kaut, kas nojūk viss ko spēj tikai sūdzēties.

N Nav laba firma 21.10.2017

Pareiz nem bendzinu un dedzini kantori nost .
Vainu mashinu ,nevis sudzies

Tā jau ir lielākā nelaime, ka lielākā daļa organismu, kuri šeit apgrozās, nav aizdomājušies par baļķi savā acī, pētot skabargas citu acīs.

Likumsargs 21.10.2017

Arī izglītoti cilvēki sūdzas, jo ne vienmēr var rast risinājumu! Tas, ka gramatika šeit klibo 80% sūdzībās, tas gan, bet ko tad var gribēt, ja diplomi par izglītību mūsdienās tiek pirkti, nevis iegūti.
Es vienmēr esmu teicis, ja tev ir diploms par augstāko izglītību, vēl nenozīmē, ka esi ieguvis augstāko izglītību.
Mums latviešiem vispirms ir jāiemācās vainu atrast sevī, nevis uzreiz skriet un sūdzēties.
Ļoti daudzās sūdzībās tieši tas ir redzams, ka pats sūdzības iesniedzējs ir vainīgs, bet nu savu stulbumu taču neviens neatdzīst. Vieglāk ir vainot visus apkārt, tikai ne savu stulbumu atdzīt!