Sūdzības.lv cilvēki - Cilvēku naivums

Bieži lasot, esmu ievērojusi, ka vispār kopumā šajā portālā komentētāji ir naivi un riebīgi.
Kā kāds uzraksta ko sliktu, bet patiesu par kādu personu, iestādi (mācības, ēdināšanas, u.c.) tad tā sākas rakstīšana, ka redziet tikai cilvēks tikai vēlas nomelnot kādu un to iestādi.
Muļķīgi. Bez iemesla te neviens sūdzību neraksta! Un sūdzības galvenokārt ir patiesas, lai arī cik skarbas!
Pēc Jums spriežot, ir tā, ka sūdzību nemēdz būt, ir tikai nomelnošana un vēlme iznīcināt.
Bet, tā nav. Ir tiešām nelietīgi cilvēki, kuru vārds, uzvārds ir pelnījis būt kā sūdzība, jo tāpēc jau šis portāls ir domāts >sūdzības.lv

R Renāte 13.12.2010

Maija, tu pati esi naiva. Ja lasīsim visas šis sūdzības un ņemsim par pilnu kāda sociopāta viedokli, nevarēsim veikalā nopirkt maizi, kas ir Rimī vai Maxima, nevarēsim lietot mobilo sakaru pakalpojumus, braukt ar sabiedrisko transportu, iegādāties būvmateriālus, Narvesenā pirkt presi utt. Sēdi mājās un attīsties, jo visi Tevi grib piemānīt. Visticamāk, ka tie idioti kas raksta šis sūdzības, paši turpina izmantot visus pakalpojumus un preces. Varbūt anonīmajiem sūdzmaņiem jāsāk rādīt savas IP adreses un īstie vārdi. Interesanti, kā viņi tad sāktu runāt, visticamāk pīkstētu kā pelītes. Neesmu pret brīdināšanu, bet nevajag darīt to anonīmi.

D Diāna 13.12.2010

Daļa sūdzību tiešām ir muļķīgas, taču tāpat daļa ir tiešām noderīgas turpmākai dzīvošanai, lai neiekultos sev nevajadzīgās problēmās!
Diemžēl ir ļoti daudz negodīgu cilvēku, uzņēmēju, kas pelnās, uzvārās uz citu cilvēku neziņu!
Labi, tomēr, ka ir vieta, kur palasīt par iespējamām ķibelēm un krāpšanas gadījumiem. Pašiem tikai jāizvērtē, cik pamatoti un mums individuāli noderīgi tas ir!

M Maija 13.12.2010

Renāte, tas kas man garšo, kas nepieciešams, kas patīk, to es tāpat iegādāšos neņemot vērā šīs sūdzības.
Muļķīgi būtu neizmantot tagad sabiedrisko transportu, tikai tāpēc, ka vienu neizlaida ārā pa durvīm, vai neatnāca transports laikā.
Ir vārdu brīvība un internetā ir visas tiesības būt anonīmam.
Tu iedomāties pat nespētu, cik zemu viss kristos, cik maz būtu komentāru, sūdzību, ja tās būtu publiskotas ar visu vārdu un uzvārdu, tāpēc it īpaši tiem kas sūdzas, ir visas tiesības būt anonīmiem.
Katrs var rakstīt to, kas tam uz sirds un vienalga labs, vai slikts. Dzīve nav nekāda gaišā un labā, ņemot kopā visu pasauli... nav un nekad nav bijis...
Un nevar rakstīt tikai labo un smuko, bet tas kas ir slikts un traks, to nu ir jāklusē un nav nevienam jāstāsta, tikai tāpēc, ka tiešām sliktā, pretīgā apkalpošana skaitītos kā ''nomelnošana''...
es zinu, ka daudzi uzņēmēji un citi direktori, vadītāji, tmldz, lasa šo portālu un izdara secinājumus par kuru cilvēku, vietu iet runa un tad to ''nepieklājīgo'' cilvēku no darba atlaiž.
Pazīstu pati vienu trolejbusa vadītāju, kuru jau dēļ sūdzības atlaida un arī pavisam pelnīti!
Ir jāraksta, ir jārunā! Nav ko ļaut strādāt nekaunīgiem cilvēkiem!
Gandrīz katrā amatā, darbā, būs 2 grupas - normālie / nenormālie ... un jācer ka normālie ar laiku ņems pārsvaru, citādi tie nenormālie ir pārāk daudz...

F Freds 13.12.2010

Birzītē, kur kādreiz Maijā,
Pirmo skūpstu sniedzu Maijai
Tagad ledus, vēji brāž,
Krauklis vārnu dirsā drāž...

A Antiņš 14.12.2010

Maijai acis izbolījās...
Kā tā krauklis izdarījās...
Fredi turpini!!!

S Skaidrīte 14.12.2010

Krauklis mana Maija brīva,
Vāvere tai jau ir mikla...
Fredi turpini!

A Antiņš 14.12.2010

Turpinājums-
Maija vairāk uz šo birzi neies...
Turpmāk pie šī portāla ciešāk pievērsīsies...
Fredi turpini!

M Mamuts 14.12.2010

Es lasu sūdzības un komentārus, lai pasmietos. Ja nebūtu šī portāla "tumšās" puses, tad portāla reitings būtu uz nulles...

R Renāte 15.12.2010

Maija, iespējams, ir vidusmēra Latvijas iedzīvotāja, kas ļoti apzinīgi visā savas dzīves laikā ir sasūkusies maksimāli daudz ļaunauma un negāciju, ka tā jau tiek uztverta kā norma ar ko var lepoties. Man tevis no sirds žēl, ka tava vērtība ir runāt par sliktām lietām, dzīvot ļaunumā, jo gala beigās tas saēdīs tikai tevi. Skumji, ka mums ir tik daudz Maiju ar tukšām dvēselēm...