Submarine,A.Čaka ielā, Rīgā - pārdevēja

Labdien!
Vēlos pastāstīt par ļoti ''foršu'' pārdevēju. Nolēmu nopirkt sev džinsa bikses. Sestdien, pirms dzīvnieku izstādes, ar vīru devāmies iepirkties. Ianākot veikalā SUBMARINE, uzreiz saņēmu no pārdevējas, kas pati metru gara''komplimentu''-OJ, GDE ZHE JA PODBERU NA TAKUJU DLINNUJU TETENJKU... Pats interesantākais, ka man-TETENKAI tikai 25 gadi un augums 174cm, bet tai grabažai jau gadi 50. Runāt latviski nemāk... tālāk... sāku uzlaikot...nu nelien virsū pēcpusei...vīrs nes atkal citas bikses... tās atkal par lielu...
Kad pajautāju vai nav kāds izmērs starp šiem diviem. Man nelaipni atbildēja, ka strādā jau ne pirmo gadu šinī veikalā un zina, ka man jāņem pirmās pielaikotās bikses, kuras galīgi bija mazas-RASTJANUTSJA!!!
Neizturēju un pajautāju, kurš gan man tās vilks katru rītu par ''perdeļkalnu'', man vienkārši atcirta, ka es nesaprotu neko un, ja negribu pirkt nav ko vazāties pa veikaliem...
Garastāvoklis bija sabojāts...Uz TĀDU veikalu durvīm jāliek uzraksts -NIKNA URLA!

A Agnesei 19.09.2011

Nevajadzēja nobarot tik resnu pakaļu, tad arī bikses būtu derējušas!Ja reiz veikalā biji novilkusi bikses, turpat Čaka ielā varēji arī pāris kilogramus lieko tauku nomest, un visi būtu apmierināti!

A Agy 19.09.2011

Paldies! Bet es nopirku normālā veikalā. Nevis pie tām urlām

S Sauliite 19.09.2011

Pamēģini kādu valodas inspekciju tai urlonei uzsūtīt! :)

L lala 19.09.2011

Kas par dīvainiem cilvēkiem, jebkurš pateiks, ka džinsas jāpērk apspīlētas, jo viņas iztiepjās, ieņem ķermeņa formu, ja nopirksi brīvas jau veikalā, pēc tam izstiepsies, kā maiss, no savas pieredzes saku!
Un ja nepatīk, kas vispār lika iet iekšā un kaut ko mērīt??? Ja reiz jau pie durvīm tiki apsaukāta, kas lika iet tālāk??? Kaut kāds mazohisms!!!
Pati esmu tai veikalā kaut kad pagaišgad iepirkusies, tur bija divas pārdevējas, viena tiešām pavecāka, bet es arī neesmu sēdoša suņa augumā, man 176 cm un zini nedzirdēju nekādas piezīmes savā virzienā, izmērijos līdz vēmienam, kādas 15 bikses uzmēriju, kamēr atradu, tās īstās.
Paši ļauj sevi apvainot un par sevi ņirgāties, un tad skrien sūdzās, kaut kādi konfliktu cilvēki ar mazohisma novirzi, es nekad mūžā neietu tālāk veikalā, ja pārdevēja jau pie durvīm uzvestos man nepieņemami, pilna alfa ar džinsu veikaliem, galerija centrs, bet nē, lien tur kur nepatīk un tad sūdzās riņkī apkārt.

M Meitene 19.09.2011

Pareizi!Apspīlētas, nevis mazas!
Man arī nepatīk šis veikals, pareizāk sakot, veikalam nav ne vainas, bet pārdevējas gan ir aitas!

L Liene 19.09.2011

Tad vajadzēja iet uz A.Upīša pasāžu, kur arī ir džinsu veikals, bet normālas pārdevējas ;)

U Urlām 19.09.2011

Meitene no [slēpt]@inbox.lv mācēs izskaidrot, kas tās urlas tādas ir (ja kurš nezina)!

J Joba 19.09.2011

Dika, ti sluchaino ne iz Purchika? Ja tam nedavno odnu takuju osobu poimel! Davai vtretimsja escho raz!

I Ilze Bl. 21.01.2012

Esmu pārsteigta, ka par šo veikalu ir tikai viena sūdzība!!! Personāls ir galīgi idiotisks! Vecas grabažas bez valsts valodas zināšanām, vajadzēs uzsutit kadu inspekciju tām losēm.

V v789123 18.12.2013

Es nemaz nebrīnos un ticu rakstītajam, jo tas ir Sia Pamavas veikals un viņiem ir daudz veikalu tik katrs savādākā nosaukumā .. Vecā grabaža ir Zita Volkova direktore strādāju Valmieras veikalā pie viņiem visus vienmēr nodirš no galvas līdz kājām ! Mani ar kolēģi centās vienu pret otru sarīdīt stāstija visādus izdomātus stāstiņus, ko viena par otru itkā runājam . laibie ir tas kurš ietirgo vismaz 200ls ja mazāk tad tu esi "pīīīī"