www.sudzibas.lv Subaru Centrs Ad Rem Partner Motors Brīvības iela

Subaru Centrs Ad Rem - Partner Motors Brīvības iela

TIRGO JAUNUS AUTO, BET NESPĒJ NODROŠINĀT SERVISU.
Atpakaļskata sānu spoguļus gaidīju mēnesi.
Vairākas reizes pa to laiku, jo nebraucu, mašīna stāvēja, nosēdās akumulators (jaunai automašīnai), kad griezos ar prasību pārbaudīt, pateica, ka akumulators ir labs, pārbaudījuši, ka vainīga signalizācija, ko uzstādīju ne pie viņiem (black bug). To vēlreiz pārbaudīja, viss normā, aķim jātur, bez tam stop-start sistēma, bet tas turpināja gļukot. Vēl tai reizē mainīja riepas , montēja uz diskiem vasaras, divi diski bija sabrāzti.
Kad beidzot aizbraucu un pieprasīju veikt tieši akumulatora baterijas pārbaudi ar mērījumiem, nozīmēja laiku pēc pāris dienām. No rīta atstāju mašīnu, bet vakarā ap 17iem zvanīja ka var savākt, jā, baterija esot beigta. Kad aizbraucu, rādīja aparāta izdruku, kurā fiksēts pārbaudes laiks 11 ar min. Nu labi, beigts aķis, bet uzlādējuši, pabraukt, kamēr no Zviedrijas atnāks ko mainīt. Ko darīt, piekritu. Tikai no Zviedrijas laikam aķis kājām nāk, jo tikai pēc mēneša, un kad pats uzbāzos, uzzināju, ka tuvākajās dienās varēšu nomainīt. Tāds iespaids, ka esmu ieberzies iegādājoties Subaru, jo serviss "nevelk" pat vienkāršas lietas.

J

P patiess 20.07.2014

ceru ka vis noskaidrosies vieni vienīgi diletanti kuri par klientiem nemaz nedomā.

J jeeea 06.06.2019

Kopš tā laika ir daudz labāka attieksme. Tur pamainījās vadība, un izdevies ieviest pozitīvas pārmaiņas. Arī iegādātais Foresters sevi pierādījis kā gana labu un iuzticamu. Lai viņiem un mums
veicas!

E edgars 04.07.2019

Subaru Krasta ielā daudz daudz ērtāk piebraukt - ir kur nolikt mašīnu, kafejnīca, pozitīva attieksme.

J jevdokija1 22.07.2019
Bojājums, slikts serviss

Salauzts degvielas tvertnes vāka stiprinājums